Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niedzielne mecze

2 posters

Go down

Niedzielne mecze Empty Niedzielne mecze

Pisanie by Robert Utko Pon 30 Mar 2009 - 12:24

Aby nie bylo zaskoczenia, to do Canarinhos zostal wyslany dzisiaj nastepujacy mail:

"Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymalem oficjalna skarge z MOSIR-u na zachowanie osob w czasie/po meczach ligi szostek.
Skarga dotyczyla imprezy przy ogrodzeniu, po ktorej na lawce i na terenie dookola pozostaly puste butelki po wodce i puszki po piwie.
Ponadto wplynela rowniez skarga od sedziego i zawodnikow dotyczaca wczorajszego meczu i stanu zawodnikow Waszej druzyny - wskazujacego na gre pod wplywem alkoholu.

Pamietajcie, ze Wasze zachowanie wplywa na wizerunek calych szostek i przez pryzmat takich zachowan jestesmy oceniani przez nasz "kochany" MOSIR.

W przyszlosci imprezowac prosze w barze, natomiast "w nagrode" macie obsluge boisk w najblizszy weekend (sobota + niedziela) a takze kazdorazowo w przypadku powtorzenia sie imprezy przy ogrodzeniu lub na boisku.
Ponadto w przypadku ponownej gry zawodnikow bedacych "po spozyciu" Wasz zespol zostanie wykluczony z rozgrywek (par. 22 i 23 regulaminu rozgrywek)

Pozdrawiam,
Robert Utko"

Dodatkowo, kazdorazowo osoba otwierajaca (czlonek zarzadu) jest zobowiazana sprawdzic stan boisk przed meczami i potwierdzic go odpowiednim wpisem w ksiazce dyzurow dozorcow z ewentualnym odnotowanie zastrzezenien. Podobna sytuacja ma nastapic takze po zakonczeniu rozgrywek.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 45
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Niedzielne mecze Empty Re: Niedzielne mecze

Pisanie by Robert Utko Wto 31 Mar 2009 - 10:21

I jeszcze jedno -dla wiadomości Zarządu:

Robert,

Na poczatek pytanie - co robic w sytuacji gdy zawodnicy druzyny przeciwnej sa pijani? Kilka razy machnelismy reka ale wiecej takiej sytuacji nie popuscimy.

Po drugie prosba aby starac sie aby mecze pierwszej ligi sedziowali jezeli nie sedziowie lub czlonkowie zarzadu to chociaz zawodnicy I-ligowi.
Nasz mecz prowadzil naprawde fajny chlopak z Przystanku i wielu bledow nie popelnil ale bal sie podejmowac decyzje adekwatne do przebiegu meczu.

Po trzecie - w nastepnych meczach przeciwko Kanarkom (o ile przyjdzie nam jeszcze z nimi grac) - w trosce o nasze zdrowie oddamy walkowera. Sposob w ktory graja moze sie skonczyc ciezka kontuzja; na szczescie udalo sie nam uniknac kontaktu w kilkunastu sytuacjach. Udalo sie im raz - skopac Radka po Ahillesach. Lezal przez okolo 2 minuty obrzucany wyzwiskami.

Po czwarte - kiedys niejaki Wierzba wybił mi w meczu zęba - z czego zreszta jest bardzo do dzisiaj dumny. Wczoraj uslyszałem od niego: Ty chóju pierdolony, chój Ci w dupę świniaku pierdolony. Sedzia to slyszal. A byl jedynie procent wyzwisk ktorymi zostalismy obrzuceni. Dodatkowo w jednej z akcji leciał juz do mnie przez połowe boiska z łapami ale w ostatniej chwili się opamiętał.

Prosba o informacje w przypadku punktu pierwszego, drugie to moja serdeczna prosba, trzecie jedynie do wiadomosci.
Punkt czwarty - wlasciwie to go nie ma. Nie biez go oficjalnie; nie mam ochoty przychodzic wiecej na zebrania zarzadu i uzerac sie z kimkolwiek. Nie chcialbym tez aby moje nazwisko pojawialo sie w dyskusjach szostkowych bo do niczego pozytywnego to nie prowadzi.

Pozdrawiam,
(KS Tęcza)
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 45
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Niedzielne mecze Empty Re: Niedzielne mecze

Pisanie by Haszek Wto 31 Mar 2009 - 14:52

Osobiście mam swoje zdanie, ale nie chce mi się trochę pisać, więc pogadamy na zebraniu.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Niedzielne mecze Empty Re: Niedzielne mecze

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach