Zebranie Zarządu - 28.05.2009 (sprawozdanie)

Go down

Zebranie Zarządu - 28.05.2009 (sprawozdanie)

Pisanie by Robert Utko on Pon 25 Maj 2009 - 7:47

Najbliższe zebranie Zarządu odbędzie się w czwartek, 28.05.2009, o godz. 21:00.
Na zebranie zapraszam w szczególności:
- przedstawiciela FC Teqilla
- przedstawiciela FC Locomotiv
- przedstawiciela PEC Legionowo
- przedstawiciela Warszawskich Okien


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Pią 19 Cze 2009 - 6:46, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Zebranie Zarządu - 28.05.2009 (sprawozdanie)

Pisanie by Haszek on Czw 18 Cze 2009 - 23:08

Postanowienia z zebrania Zarządu z dnia 28 maja br. :

1. Ustalenie stanowiska Zarządu wobec wywiązania się z obowiązku obsługi rozgrywek przez zespół FC Teqilla w dniu 17 maja br.


Zarząd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w postaci relacji Pana Zenona Aleksy z wydarzeń z dnia 17 maja z godzin wieczornych postanowił ukarać zespół FC Teqilla karą dodatkowej obsługi boisk oraz sędziowania rozgrywek. Zawodnicy ww. drużyny nie spełnili obowiązków wynikających z § 25 pkt.5 Regulaminu Rozgrywek.

2. Propozycja oraz dyskusja nad nowym regulaminem Zarządu Stowarzyszenia.

Zarząd po zapoznaniu się z treścią nowego „Regulaminu Zarządu Stowarzyszenia” zaprezentowanego przez Pana Roberta Utko podjął decyzje o przełożeniu dyskusji oraz głosowania za wprowadzeniem ww. Regulaminu na termin późniejszy.

3. Ustalenie stanowiska Zarządu wobec skargi zespołów Warszawskie Okna oraz PEC Legionowo na uczestnictwo w rozgrywkach nieuprawnionych zawodników w drużynie FC Lokomotiv.


Zarząd po zapoznaniu się z relacjami złożonymi przez Panów Damiana Martina oraz Sławomira Gołębiewskiego oraz z treścią wiadomości elektronicznej wysłaną przez kapitana drużyny FC Lokomotiv Pana Patryka Gibadło podjął decyzje o weryfikacji wyników meczy FC Locomotiv - PEC Legionowo oraz FC Locomotiv - Warszawskie Okna, jako walkower dla drużyn PEC Legionowo oraz Warszawskie Okna powołując się na § 6 pkt. 7 Regulaminu Rozgrywek. W ww. meczach w barwach drużyny FC Locomotiv wystąpili nieuprawnieni do gry piłkarze. Kapitan drużyny nie zgłosił nowych zawodników organizatorowi oraz ww. zawodnicy nie odbyli absencji jednego spotkania po dniu zgłoszenia - wynikający z § 6 pkt. 4 . Kapitan drużyny FC Locomotiv na dowód zgłoszenia zawodników okazał treść wiadomości elektronicznej rzekomo wysłanej na adres mailowy sllsp@wp.pl w dniu 2 maja 2009 roku. Po wnikliwej analizie przedstawionej korespondencji Zarząd wyłączył z postępowania dowodowego ww. dokument, który nosi znamiona fałszerstwa (linie podkreślone na czerwono).

W imieniu swoim jak i całego Zarządu pragnę bardzo przeprosić wszystkich uczestników rozgrywek za opóźnienie związane z ogłoszeniem postanowień z zebrania. Natłok zajęć związanych z zakończeniem sezonu, sprawy osobiste, oraz małe nieporozumienia pomiędzy członkami Zarządu stworzyły podatny grunt na opóźnienia w wykonywaniu naszych statutowych obowiązków.

P.s.
Dwa zdania ode mnie.

Mam świadomość, iż treść i czas ogłoszenia decyzji dotycząca zespołu FC Locomotiv jest mocno kontrowersyjna. Niestety, ale nie mieliśmy dużego pola manewru. Przez ponad tydzień utwierdzano nas w przekonaniu, iż wiadomość mailowa zgłaszająca nowych zawodników została wysłana w dniu 2 maja br. Na dowód tego obiecano nam dostarczenie wydruku tego maila z komputera osoby wysyłającej. Po otrzymaniu korespondencji zwróciliśmy uwagę na datę wysłania tegoż maila. Z przykrością stwierdziliśmy, iż została ona zmieniona. W rzeczywistości taki mail nigdy nie dotarł na naszą skrzynkę, w której przechowujemy wszystkie zgłoszenia od ponad czterech lat.
W wiadomości, której skan zamieszczam powyżej 2 maja oznaczony jest jako Thu - czyli czwartek, a jak wiadomo drugi dzień maja był sobotą. Jest to wystarczający dowód na tezę o umyślnym wprowadzeniu nas w błąd poprzez ingerencje w formacie daty.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 35
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach