Terminarz 20-21.03.2010
4 posters
Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE :: Terminarze :: Sezon 2009/2010 - runda wiosenna
Strona 1 z 1
Terminarz 20-21.03.2010
Na teren boiska wstęp mają tylko osoby biorące udział w rozgrywkach, tzn. zawodnicy w odpowiednim stroju sportowym. Wszystkie pozostałe osoby mogą obserwować mecze z trybun przed ogrodzeniem.
Sobota - 20.03.2010
A 18.00 Oldboys Legionovia - Grom Legionowo
B 18.00 Koneser - Eska
C 18.00 FC V.I.O. - Osiedle N.D.M.
A 19.00 Santos Futebol Clube - Oldboys Legionovia
B 19.00 Tirsped - PSV
C 19.00 FC Standard - Kwas Kot
A 20.00 Pub Gryff - Formacja
B 20.00 Guciniaki - FC Teletubbies
C 20.00 Fuero RMR Trans - Farciarze
A 21.00 FC Hubala - Przystanek
B 21.00 Paździochy - Opór Melanż
C 21.00 Spokojne Termosy - Leg Bud
Obsługa boisk i sędziowanie:
Szkoda Czasu
Niedziela - 21.03.2010
A 18.00 FC Teqilla - KS Tęcza
B 18.00 -
C 18.00 Enen - Lodołamacz
A 19.00 Formacja - CopaCabana
B 19.00 AC Misie - Haos
C 19.00 FC Mickiewicza - Szkoda Czasu
A 20.00 Boca Juniors - Skansen Sobieskiego
B 20.00 Korsarze - Szczypiorno
C 20.00 Canarinhos - Pub Gryff
A 21.00 Fuero RMR Trans - FC Standard
B 21.00 Grom Legionowo - Nie Jest Źle
C 21.00 Osiedle N.D.M. - FC Hubala
Obsługa boisk i sędziowanie:
Farciarze
UWAGA !!!
W trakcie weekendu można uzupełniać brakujące dane w deklaracjach. Występ zawodników, których dane będą niepełne lub będzie brakować podpisu - skutkować będzie walkowerem.
Ewentualne prośby dotyczące terminarza należy zgłaszać najpóźniej w niedzielę wieczorem - w poniedziałek musimy dostarczyć do MOSIR-u terminarz rozgrywek.
Sobota - 20.03.2010
A 18.00 Oldboys Legionovia - Grom Legionowo
B 18.00 Koneser - Eska
C 18.00 FC V.I.O. - Osiedle N.D.M.
A 19.00 Santos Futebol Clube - Oldboys Legionovia
B 19.00 Tirsped - PSV
C 19.00 FC Standard - Kwas Kot
A 20.00 Pub Gryff - Formacja
B 20.00 Guciniaki - FC Teletubbies
C 20.00 Fuero RMR Trans - Farciarze
A 21.00 FC Hubala - Przystanek
B 21.00 Paździochy - Opór Melanż
C 21.00 Spokojne Termosy - Leg Bud
Obsługa boisk i sędziowanie:
Szkoda Czasu
Niedziela - 21.03.2010
A 18.00 FC Teqilla - KS Tęcza
B 18.00 -
C 18.00 Enen - Lodołamacz
A 19.00 Formacja - CopaCabana
B 19.00 AC Misie - Haos
C 19.00 FC Mickiewicza - Szkoda Czasu
A 20.00 Boca Juniors - Skansen Sobieskiego
B 20.00 Korsarze - Szczypiorno
C 20.00 Canarinhos - Pub Gryff
A 21.00 Fuero RMR Trans - FC Standard
B 21.00 Grom Legionowo - Nie Jest Źle
C 21.00 Osiedle N.D.M. - FC Hubala
Obsługa boisk i sędziowanie:
Farciarze
UWAGA !!!
W trakcie weekendu można uzupełniać brakujące dane w deklaracjach. Występ zawodników, których dane będą niepełne lub będzie brakować podpisu - skutkować będzie walkowerem.
Ewentualne prośby dotyczące terminarza należy zgłaszać najpóźniej w niedzielę wieczorem - w poniedziałek musimy dostarczyć do MOSIR-u terminarz rozgrywek.
Re: Terminarz 20-21.03.2010
A co z meczem Amatorzy-Wariaci Team
continere- Liczba postów : 17
Drużyna : Grom Legionowo
Registration date : 07/12/2009
Re: Terminarz 20-21.03.2010
A jaka jest szansa przeniesienia naszego meczu z Oldboys Legionovia na wolny termin niedziela 18:00 ?
Re: Terminarz 20-21.03.2010
continere:
Zespół Amatorzy wycofał się z rogrywek, więc z przyczyn oczywistych tego meczu nie ma.
kamko99:
Raczej marna, ale skontaktuj sie z kapitanem Oldboys - jeśli zgodzą się na grę w niedzielę zamiast w sobotę, to mając wolny termin możemy przełożyć ten mecz.
Zespół Amatorzy wycofał się z rogrywek, więc z przyczyn oczywistych tego meczu nie ma.
kamko99:
Raczej marna, ale skontaktuj sie z kapitanem Oldboys - jeśli zgodzą się na grę w niedzielę zamiast w sobotę, to mając wolny termin możemy przełożyć ten mecz.
Re: Terminarz 20-21.03.2010
czyli zapisujemy 3 punkty dla Wariatów
continere- Liczba postów : 17
Drużyna : Grom Legionowo
Registration date : 07/12/2009
Re: Terminarz 20-21.03.2010
I LIGA
Boca Juniors MAP P.Groszyk : Skansen Sobieskiego 5 : 1
Canarinhos : Pub Gryff 3 : 6
Enen : Lodołamacz 11 : 2
FC Mickiewicza : Szkoda Czasu 5 : 1
FC Teqilla : KS Tęcza 7 : 2
Formacja : CopaCabana 1 : 1
II LIGA
FC Hubala : Przystanek 6 : 6
FC Standard : Kwas Kot 1 : 8
FC V.I.O. : Osiedle N.D.M. 1 : 9
Fuero RMR Trans : Farciarze 3 : 3
Spokojne Termosy : Leg Bud 4 : 1
Fuero RMR Trans : FC Standard
Osiedle N.D.M. : FC Hubala
III LIGA
AC Misie : Haos 6 : 3
Korsarze Pomiechówek : Szczypiorno 1 : 4
Koneser : Eska 2 : 9
Oldboys Legionovia : Grom Legionowo 7 : 5
Paździochy : Opór Melanż 1 : 3
Santos Futebol Clube : Oldboys Legionovia 1 : 12
Tirsped : PSV 4 : 6
Grom Legionowo : Nie Jest Źle
Boca Juniors MAP P.Groszyk : Skansen Sobieskiego 5 : 1
Canarinhos : Pub Gryff 3 : 6
Enen : Lodołamacz 11 : 2
FC Mickiewicza : Szkoda Czasu 5 : 1
FC Teqilla : KS Tęcza 7 : 2
Formacja : CopaCabana 1 : 1
II LIGA
FC Hubala : Przystanek 6 : 6
FC Standard : Kwas Kot 1 : 8
FC V.I.O. : Osiedle N.D.M. 1 : 9
Fuero RMR Trans : Farciarze 3 : 3
Spokojne Termosy : Leg Bud 4 : 1
Fuero RMR Trans : FC Standard
Osiedle N.D.M. : FC Hubala
III LIGA
AC Misie : Haos 6 : 3
Korsarze Pomiechówek : Szczypiorno 1 : 4
Koneser : Eska 2 : 9
Oldboys Legionovia : Grom Legionowo 7 : 5
Paździochy : Opór Melanż 1 : 3
Santos Futebol Clube : Oldboys Legionovia 1 : 12
Tirsped : PSV 4 : 6
Grom Legionowo : Nie Jest Źle
Re: Terminarz 20-21.03.2010
to koneser też się jeszcze gra???
continere- Liczba postów : 17
Drużyna : Grom Legionowo
Registration date : 07/12/2009
Similar topics
» Terminarz 08-12.07.2010
» Terminarz 27-28.03.2010
» Terminarz 13-14.03.2010
» Terminarz 19-20.06.2010
» Terminarz 15-17.07.2010
» Terminarz 27-28.03.2010
» Terminarz 13-14.03.2010
» Terminarz 19-20.06.2010
» Terminarz 15-17.07.2010
Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE :: Terminarze :: Sezon 2009/2010 - runda wiosenna
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
|
|