Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybory 2010 - kandydaci

2 posters

Go down

Wybory 2010 - kandydaci Empty Wybory 2010 - kandydaci

Pisanie by Robert Utko Czw 11 Lis 2010 - 9:40

Podobnie jak w przypadku wyborów w 2006 roku, umieszczam listę kandydatów związanych z szóstkami albo szeroko pojmowanym sportem w Legionowie. Jeśli ktoś nie ma swoje kandydata, to polecam rozważenie głosowania na osobę z poniższej listy.

RADA MIASTA LEGIONOWO

Okręg nr 1 OS. Młodych, III Parcela, Legionowo Przystanek i Ludwisin
Szulc Tadeusz Kazimierz - KW Porozumienie Samorządowe, poz. 2 - wieloletni zawodnik oraz działacz KS Legionovia
Klarecki Barłomiej - KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy, poz. 11 - zawodnik Farciarzy

Okręg nr 2 - Os. Piaski, Bukowiec A, B, C oraz Grudzie
Ozdarski Paweł Maciej - KW Porozumienie Samorządowe, poz. 5 - zawodnik SFC
Patriak Janusz Andrzej - KW Porozumienie Samorządowe, poz. 8 - trener LTS Legionovia
Paprocka Joanna Maria - KW Porozumienie Samorządowe, poz. 11 - zawodniczka LKS Lotos Jabłonna
Kaca Jacek Ryszard- KW Platforma Obywatelska, poz. 12 -w roku 2006 członek zarządu SLL6P

Okręg nr 3 - Os. Jagiellońska
Lejzerowicz Piotr Leszek - KWW Wspólnota Lokalna Powiatu Legionowskiego, poz. 2 - zawodnik SFC, członek zarządu SLALP w 2010
Topczewski Piotr Przemysław - KW Platforma Obywatelska, poz. 4 - trener I zespołu KS Legionovia

Okręg nr 4 - Os. Sobieskiego
Utko Robert Piotr - KW Platforma Obywatelska, poz. 3 - zawodnik Boca Juniors, prezes zarządu SLALP
Ziąbski Dariusz Zbigniew - KW Porozumienie Samorządowe, poz. 9 - były zawodnik KS Legionovia, trener zespołów młodzieżowych



RADA POWIATU:
Kobrzyński Michał Paweł - KW Porozumienie Samorządowe, poz. 10 - zawodnik Fuero RMR Trans
Słomczyński Robert - KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy, poz. 6 - zawodnik Farciarzy




Jeśli ktoś dysponuje linkami do stron kandydatów, bardzo proszę o przesylanie na PW lub gg - będę zamieszczał w tym temacie. W ten sposób każdy będzie mógł się zapoznać z prezentowanymi kandydatami.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 45
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - kandydaci Empty Re: Wybory 2010 - kandydaci

Pisanie by Andre10 Sro 17 Lis 2010 - 9:03

"Szeroko pojmowanym sportem w Legionowie"
brakuje mi tu Pawła Lewandowskiego ,okręg nr.I ,lista nr.26 pozycja 1,kandydat do Rady Miasta. Smile

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - kandydaci Empty Re: Wybory 2010 - kandydaci

Pisanie by Robert Utko Sro 17 Lis 2010 - 9:35

Odnośnie Pawła, a właściwie jego podejścia do współpracy z szóstkami (co sam zaproponował) wypowiem się po wyborach. Organizacja jednego turnieju, mającego na celu promocję własnej osoby przed wyborami (nie uprawnia danej osoby) moim zdaniem do znalezienia się na powyższej liście. Być może o czymś nie wiem, ale poza faktem że jest sędzią i zorganizował wyżej wspomniane otwarcie orlika, to nie kojarzę jego działalności Smile

Generalnie ponieważ i tak nie jest moim kontrkandydatem, więc mój stosunek do osoby Pawła jest obojętny - to tak, żeby uniknąć wątpliwości i niedomówień.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 45
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - kandydaci Empty Re: Wybory 2010 - kandydaci

Pisanie by Andre10 Sro 17 Lis 2010 - 10:29

A to przepraszam,aż tak nie jestem zagłębiony w te klimaty:) po prostu chłopak spełnił swoje obietnice wyborcze,przynajmniej jeśli chodzi o nasze osiedle.W polityke się nie mieszam,po prostu jak ktoś jest skuteczny i działania idą w strone pomocy mieszkancom to jestem "ZA",i nie wnikam jakie są motywy tych działań.
A tak z innej beczki to Robert muszę Ci powiedzieć ze w "Twoim" okręgu mam liczną rodzinę i polecam Ciebie jako dobrego kandydata.W szóstkach dużo się zmieniło od czasu gdy startowaliśmy.Mimo wielu przeszkód wszystko fajnie wyglada.Wiem że to cały sztab ludzi pracuje na to,ale kilka osób wydaje mi się szczególnie zaangażowanych (Ty i m.in.Chmielu)..a my,szóstkowicze,umiemy to docenić.
Pozdrawiam.

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - kandydaci Empty Re: Wybory 2010 - kandydaci

Pisanie by Robert Utko Sro 17 Lis 2010 - 14:56

Co do Pawła - nie wypowiadam się na inny temat niż ten, który znam. W tej konkretnej sprawie po prostu "zawalił". Być może na innym polu jest skuteczniejszy - tym bardziej cieszy, że dotrzymał obietnic. Nie jest to zbyt częste wśród osób "u władzy" - zawsze łatwiej się obiecuje, niż wykonuje. Tym bardziej, że chyba jako społeczeństwo jeszcze nie dorosliśmy do rozliczania z obietnic wyborczych Sad

Jeśli chodzi o mnie - bardzo dziękuję za miłe słowa i mam nadzieję, że nie zawiodę Smile Myślę, że "sztab ludzi" się nie obrazi, jeśli podziękuję także w ich imieniu Smile Fajnie, że to co robimy widać i że jest to doceniane.


RADA MIASTA LEGIONOWO

Okręg nr 1
Szulc Tadeusz Kazimierz - 263 głosy
Klarecki Barłomiej - 11 głosów

Okręg nr 2
Ozdarski Paweł Maciej - 40 głosów
Patriak Janusz Andrzej - 15 głosów
Paprocka Joanna Maria - 87 głosów
Kaca Jacek Ryszard - 114 głosów

Okręg nr 3
Lejzerowicz Piotr Leszek - 4 głosy
Topczewski Piotr Przemysław - 100 głosów

Okręg nr 4
Utko Robert Piotr - 106 głosów
Ziąbski Dariusz Zbigniew - 40 głosów


RADA POWIATU:
Kobrzyński Michał Paweł - 298 głosów
Słomczyński Robert - 63 głosy
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 45
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - kandydaci Empty Re: Wybory 2010 - kandydaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach