Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ubezpieczenia

3 posters

Go down

Ubezpieczenia  Empty Ubezpieczenia

Pisanie by Tidorek Pon 21 Mar 2011 - 22:03

Witam! W ubiegłym sezonie grałem w szóstkach i na jednym z meczy niestety uległem kontuzji - zerwane więzadła krzyżowe.. Bardzo prosze o informacje odnośnie tego, gdzie na szóstkach jesteśmy ubezpieczeni, oraz skąd mogę dostać specjalnie druczki dla lekarza dotyczące odszkodowania..
Z góry dziękuję za odp, Maciej Teodorczuk
Tidorek
Tidorek

Liczba postów : 1
Drużyna : Opór Melanż
Registration date : 25/10/2008

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenia  Empty Re: Ubezpieczenia

Pisanie by Robert Utko Pon 21 Mar 2011 - 22:13

Niestety, zgodnie § 27 Regulaminu rozgrywek:

1. Turniej odbywa się na zasadach dobrowolności – LALP nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach
osób chorych i ewentualnych, wynikłych z tego kontuzji, wypadków i urazów. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach
LALP w własnym zakresie powinni poddać się badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia.

2. LALP nie ponosi odpowiedzialności prawnej za kontuzje, wypadki i urazy oraz koszty leczenia wynikłe z tytułu udziału w rozgrywkach.

3. Każdy zawodnik odpowiedzialny jest za własne ubezpieczenie NNW, OC w życiu prywatnym i gra na własną odpowiedzialność.

4. LALP nie ponosi odpowiedzialności prawnej za szkody powstałe w wyniku utraty mienia w trakcie trwania rozgrywek.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 45
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenia  Empty Re: Ubezpieczenia

Pisanie by Chmiel Wto 22 Mar 2011 - 17:05

Kiedyś nawet dowiadywałem się o warunki otwartej (nieimiennej) polisy NNW dla członków LALP. Problem w tym, że Stowarzyszenie musiałoby wyłożyć na to kilkanaście tysięcy w skali roku, a i tak zakres byłby zwykłą "wydmuszką" ubezpieczeniową. Za porządne ubezpieczenie niestety trzeba by było zapłacić więcej. Bez sensu zatem, aby wszyscy gracze z automatu w tym uczestniczyli.
Gdyby jednak zebrała się odpowiednia grupa zainteresowanych osób, to pod egidą LALP możliwe byłoby wynegocjowanie ciekawego programu, na zasadach dobrowolnego uczestnictwa. Wszystko zależy od tego jak silna byłaby to grupa.
Chmiel
Chmiel

Liczba postów : 122
Age : 40
Drużyna : Lodołamacz
Registration date : 03/06/2008

http://www.lodolamacz.net

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenia  Empty Re: Ubezpieczenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach