Oferta pracy w Legionowie.

Go down

Oferta pracy w Legionowie.

Pisanie by Robert Utko on Wto 4 Paź 2011 - 7:34

Witajcie,

Nasza firma Haug poszukuje pracownika na stanowisko Doradcy Handlowego – później po szkoleniach – jako Doradcy Techniczno – Handlowego.

Haug jest producentem wysokiej jakości preparatów chemicznych stosowanych w przemyśle. W naszej branży obsługujemy firmy z branży: Automotivu, Producentów AGD i RTW a także inne firmy, które mają kontakt z metalem.

Nasza główna siedziba znajduje się w Niemczech koło Sztutgartu a także w Polsce w Milanówku. Posiadamy biuro handlowe w Legionowie a magazyny w Strykowie (trochę skomplikowane hehe).

Zarząd naszej firmy poszukuje osoby z Legionowa lub okolic. Praca polegałaby na pracy w biurze w Legionowie a także na wyjazdach służbowych. Obowiązkiem kandydata będzie opieka nad obecnymi klientami a także pozyskiwanie nowych firm. Region do opieki - Polska północno-wschodnia.

Dla pracownika przygotowana będzie umowa na okres próbny – 3 miesięczny a potem (po sprawdzeniu się) na czas nieokreślony. Pensja będzie składała się z podstawy a także z szeregu premii za wykonane zadania. Dla pracownika przygotowane będą wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon, Internet mobilny itp., szereg szkoleń).

Praca ta daje możliwość rozwoju!

Niezbędne jest aby kandydat mieszkał w Legionowie albo w jego okolicach. Osoba taka musi być dyspozycyjna, komunikatywna, kreatywna, posiadać prawo jazdy kategorii B a także znać program MS-Office.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił, wyślijcie CV na adres e-mail: info@haugchemie.pl - Chemie – „e” na końcu (wszyscy robią błąd i piszą „a” hehe)

My nic nie możemy obiecać, ale warto spróbować – my nie żałujemy.

Powodzenia!!!
Koledzy z SKI
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach