Terminarz 6-9.10.2011

Go down

Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Robert Utko on Sro 5 Paź 2011 - 5:24

Czwartek - 06.10.2011
A 20:00 Trawena Group - FC Standard zaległy

Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP

Sobota - 08.10.2011

A 18:00 Pocisk - Emtor
B 18:00 AC Misie - Sporting Legionowo
C 18:00 Opór Melanż - Drużyna Aktimela
A 19:00 Łódka Bols J.P. - FC V.I.O.
B 19:00 FC Tajfun Azkaban AC - Bianconeri
C 19:00 Szczypiorno - Haos
A 20:00 Lodołamacz - Wariaci Team
B 20:00 Intercars - Korsarze odwołany na prośbę Intercarsu
C 20:00 Przystanek - Real Piaski
A 21:00 Farciarze - Szkoda Czasu
B 21:00 FC Standard - Zryte Czosnki
C 21:00 Gol Hunters - Blaugrana

Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP

Niedziela - 09.10.2010

A 18:00 Oldboys Legionovia - CopaCabana odwołany na prośbę CopaCabana
B 18:00 FC Śfagiers - Young Boys Legionowo
C 18:00 Osiedle N.D.M. - DH Maxim odwołany na prośbę DH Maxim
A 19:00 Boca Juniors - Ska Haug Warszawa
B 19:00 NJZ - Drużyna 3-go Maja
C 19:00 Enen - Sobieskiego/Mickiewicza
A 20:00 Formacja - Canarinhos
B 20:00 Blaugrana - Spoceni odwołany na prośbę zespołu Spoceni - nowy termin: 13.10.2011 (czwartek) godz. 19:30
C 20:00 Intercars - Opór Melanż zaległy
A 21:00 Spokojne Termosy - Fuero RMR Trans
B 21:00 Spoceni - Estella Blanco
C 21:00 Łódka Bols J.P. - Szkoda Czasu zaległy

Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP

Ogłoszenia:
Leg Bud - drużyna wycofała się z rozgrywek. Wyniki meczy z udziałem tej drużyny zostały anulowane.
Trawena Group - mecze z udziałem drużyny będą rozgrywane w czwartki o godz. 20:00.


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Pią 7 Paź 2011 - 9:45, w całości zmieniany 5 razy
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by looookasz on Sro 5 Paź 2011 - 11:52

Czy w zwiazku z wycofaniem sie zespolu Leg Bud do 1 ligi bedzie dokoptowywany jakis zespol?
avatar
looookasz

Liczba postów : 127
Drużyna : KS Tęcza
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Robert Utko on Sro 5 Paź 2011 - 12:09

Nie - skład poszczególnych lig pozostaje bez zmian.
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Haszek on Czw 6 Paź 2011 - 20:43

Czwartek - 06.10.2011
A 20:00 Trawena Group - FC Standard 1-2

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 35
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by hadji777 on Czw 6 Paź 2011 - 21:31

Gratulacje panowie, tym bardziej, że Trawena podniosła się z kolan i zdołała zremisować przed przerwą. Ładnie ładnie... powodzenia
avatar
hadji777

Liczba postów : 23
Age : 29
Drużyna : AZZURRI
Registration date : 29/08/2011

Zobacz profil autora http://azzurri.futbolowo.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Haszek on Pią 7 Paź 2011 - 16:17

a co za sędzia był - palce lizać

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 35
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Wariaci Team on Nie 9 Paź 2011 - 20:09

można prosić wyniki II ligi
avatar
Wariaci Team

Liczba postów : 13
Age : 36
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 06/09/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Haszek on Pon 10 Paź 2011 - 13:46

Czwartek - 06.10.2011

A 20:00 Trawena Group - FC Standard 1-2

Sobota - 08.10.2011


A 18:00 Pocisk - Emtor 1-8
B 18:00 AC Misie - Sporting Legionowo 3-4
C 18:00 Opór Melanż - Drużyna Aktimela 6-3
A 19:00 Łódka Bols J.P. - FC V.I.O. 2-1
B 19:00 FC Tajfun Azkaban AC - Bianconeri 8-4
C 19:00 Szczypiorno - Haos 4-0
A 20:00 Lodołamacz - Wariaci Team 1-13
C 20:00 Przystanek - Real Piaski 3-9
A 21:00 Farciarze - Szkoda Czasu 0-5
B 21:00 FC Standard - Zryte Czosnki 6-4
C 21:00 Gol Hunters - Blaugrana 3-6

Niedziela - 09.10.2010


B 18:00 FC Śfagiers - Young Boys Legionowo 1-3
A 19:00 Boca Juniors - Ska Haug Warszawa 3-1
B 19:00 NJZ - Drużyna 3-go Maja 4-4
C 19:00 Enen - Sobieskiego/Mickiewicza 2-4
A 20:00 Formacja - Canarinhos 5-7
C 20:00 Intercars - Opór Melanż 2-8
A 21:00 Spokojne Termosy - Fuero RMR Trans 3-2
B 21:00 Spoceni - Estella Blanco 4-9
C 21:00 Łódka Bols J.P. - Szkoda Czasu 4-0

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 35
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 6-9.10.2011

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach