Terminarz 7-8.06.2014
Strona 1 z 1
Terminarz 7-8.06.2014
Sobota - 07.06.2014
A 19:00 Łódka Bols J.P. - Zryte Czosnki zaległy
B 19:00 E.S.K.A. Warszawa - FC Zerowcy zaległy
C 19:00 Spoceni - Sobieskiego/Mickiewicza zaległy
A 20:00 Boca Juniors - Emtor
B 20:00 Koleszkowie - FC Śfagiers zaległy
C 20:00 FC Standard - Wariaci Team
A 21:00 Przystanek - Opór Melanż
B 21:00 KS Twoja Stara - Azzurri zaległy
C 21:00 Nankatsu - Firma krzak.com zaległy
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Niedziela - 08.06.2014
A 19:00 Formacja - Canarinhos
B 19:00 Promil - Lodołamacz zaległy
C 19:00 Nankatsu - Auto63 zaległy
A 20:00 Emtor - Young Boys Legionowo
B 20:00 E.S.K.A. Warszawa - Coco Jambo zaległy
C 20:00 KS Tęcza Spokojne Termosy
A 21:00 Boca Juniors - Opór Melanż
B 21:00 Balanga - Szkoda Czasu zaległy
C 21:00 Wariaci Team - Fuero RMR Trans zaległy
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
A 19:00 Łódka Bols J.P. - Zryte Czosnki zaległy
B 19:00 E.S.K.A. Warszawa - FC Zerowcy zaległy
C 19:00 Spoceni - Sobieskiego/Mickiewicza zaległy
A 20:00 Boca Juniors - Emtor
B 20:00 Koleszkowie - FC Śfagiers zaległy
C 20:00 FC Standard - Wariaci Team
A 21:00 Przystanek - Opór Melanż
B 21:00 KS Twoja Stara - Azzurri zaległy
C 21:00 Nankatsu - Firma krzak.com zaległy
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Niedziela - 08.06.2014
A 19:00 Formacja - Canarinhos
B 19:00 Promil - Lodołamacz zaległy
C 19:00 Nankatsu - Auto63 zaległy
A 20:00 Emtor - Young Boys Legionowo
B 20:00 E.S.K.A. Warszawa - Coco Jambo zaległy
C 20:00 KS Tęcza Spokojne Termosy
A 21:00 Boca Juniors - Opór Melanż
B 21:00 Balanga - Szkoda Czasu zaległy
C 21:00 Wariaci Team - Fuero RMR Trans zaległy
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Similar topics
» Terminarz 26-27.04.2014
» Terminarz 14-15.06.2014
» Terminarz 31.05.2014
» Terminarz 29-30.03.2014
» Terminarz 17-18.05.2014
» Terminarz 14-15.06.2014
» Terminarz 31.05.2014
» Terminarz 29-30.03.2014
» Terminarz 17-18.05.2014
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
|
|