Terminarz 19-22.06.2014
Strona 1 z 1
Terminarz 19-22.06.2014
Czwartek - 12.06.2014
A 20:00 Fuero RMR Trans - Formacja 5-3
A 21:00 Promil - Azzurri 5-6
C 21:00 Bianconeri - E.S.K.A. Warszawa 1-7
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Sobota - 21.06.2014
A 17:00 Koleszkowie - FC Śfagiers
C 17:00 Firefighters Team - Szkoda Czasu odwołany na prośbę Szkoda Czasu
A 18:00 Spokojne Termosy - Wariaci Team
C 18:00 Szczypiorno - Drużyna 3-go Maja odwołany na prośbę Szczypiorna
A 19:00 Drużyna 3-go Maja - Zryte Czosnki
A 19:00 Opór Melanż - Formacja odwołany na prośbę Formacji
B 19:00 Spoceni - Zryte Czosnki odwołany na prośbę Spoconych
B 19:00 Gol Hunters - Grabarze
C 19:00 Promil - KS Twoja Stara
A 20:00 Estella Blanco - THC
B 20:00 Coco Jambo - Azzurri
C 20:00 TKS Giewont - Tajfun Legionowo
A 21:00 NJZ 2003 - El Toros
B 21:00 Firma krzak.com - FC Zerowcy
C 21:00 Nietykalni - Bianconeri
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Niedziela - 22.06.2014
A 19:00 El Toros - MKSN Mazowsze Warszawa
B 19:00 FC Szmacianka - Auto63
C 19:00 Grabarze - Menadżerowie
A 20:00 Fuero RMR Trans - KS Tęcza
B 20:00 E.S.K.A. Warszawa - Azzurri
C 20:00 Canarinhos - Przystanek odwołany na prośbę Canarinhos
C 20:00 Sobieskiego/Mickiewicza - Gazeta Powiatowa
A 21:00 Boca Juniors - Wariaci Team
B 21:00 Łódka Bols J.P. - Spoceni
C 21:00 Formacja - FC Standard
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
A 20:00 Fuero RMR Trans - Formacja 5-3
A 21:00 Promil - Azzurri 5-6
C 21:00 Bianconeri - E.S.K.A. Warszawa 1-7
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Sobota - 21.06.2014
A 17:00 Koleszkowie - FC Śfagiers
A 18:00 Spokojne Termosy - Wariaci Team
A 19:00 Drużyna 3-go Maja - Zryte Czosnki
B 19:00 Gol Hunters - Grabarze
C 19:00 Promil - KS Twoja Stara
A 20:00 Estella Blanco - THC
B 20:00 Coco Jambo - Azzurri
C 20:00 TKS Giewont - Tajfun Legionowo
A 21:00 NJZ 2003 - El Toros
B 21:00 Firma krzak.com - FC Zerowcy
C 21:00 Nietykalni - Bianconeri
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Niedziela - 22.06.2014
A 19:00 El Toros - MKSN Mazowsze Warszawa
B 19:00 FC Szmacianka - Auto63
C 19:00 Grabarze - Menadżerowie
A 20:00 Fuero RMR Trans - KS Tęcza
B 20:00 E.S.K.A. Warszawa - Azzurri
C 20:00 Sobieskiego/Mickiewicza - Gazeta Powiatowa
A 21:00 Boca Juniors - Wariaci Team
B 21:00 Łódka Bols J.P. - Spoceni
C 21:00 Formacja - FC Standard
Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP
Similar topics
» Terminarz 31.05.2014
» Terminarz 17-18.05.2014
» Terminarz 29-30.03.2014
» Terminarz 12-13.04.2014
» Terminarz 7-8.06.2014
» Terminarz 17-18.05.2014
» Terminarz 29-30.03.2014
» Terminarz 12-13.04.2014
» Terminarz 7-8.06.2014
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
|
|