Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Faworyci 3 ligi

+4
Andre10
jax
Zenden
PiotrekB
8 posters

Go down

Faworyci 3 ligi Empty Faworyci 3 ligi

Pisanie by PiotrekB Sob 12 Wrz 2009 - 22:49

Witam,
Kto jest obecnie głównym faworytem 3 ligi? Zapowiada się ciekawa rywalizacja - kilka nowych teamów i stare doświadczone drużyny.
Pozdrawiam,

PiotrekB

Liczba postów : 5
Drużyna : Korsarze
Registration date : 24/06/2008

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Zenden Nie 13 Wrz 2009 - 9:22

O faworytach to będzie można popisać po jakiś 10 kolejkach. Póki co wyniki mogą być różne, początek sezonu, niektóre składy nie są jeszcze zgrane, inne się jeszcze nie wyklarowały. Drużyny w zależności od wyników będą jeszcze szukać gdzieś wzmocnień, także różnie to może być. Po pierwszych meczach można stwierdzić, że na pewno Wasza drużyna zamiesza Faworyci 3 ligi Icon_cat
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by jax Wto 15 Wrz 2009 - 9:42

TAAAA... mam nadzieje ze pierwsze wyniki meczow to brak zgrania i jeszcze powakacyjne braki formy i za 2-3 kolejki wszystko sie ustatkuje jak powinno ;p

jax

Liczba postów : 17
Drużyna : S.F.C.
Registration date : 03/06/2008

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Andre10 Wto 9 Lis 2010 - 10:17

Proponuję odświeżenie tematu:) za nami juz (w zależności od drużyny) 6-8 kolejek...grono faworytów jest już trochę zawężone.Miłą niespodzianke ostatnio sprawili Wariaci Team pokonując Real Piaski 3:2 i kto wie,może to właśnie oni awansują do 2giej ligi? Oczywiście mam nadzieję że nasza drużyna utrzyma formę i nie damy się zepchnąc z pierwszej lokaty:)

Chociaż najwiekszym zaskoczeniem "in plus" jest dla mnie NJŹ...ciekaw jestem ich postawy w dalszej części sezonu.

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by lechu247 Wto 9 Lis 2010 - 14:29

Niepodzianką(miłą) była wygrana również Quens Parku na Łódką też w stosunku 3-2 ;D wg.mnie nie można jeszcze oceniać szans na awans,ale już kształtuje się pierwsze 8 zespołow ligi

lechu247

Liczba postów : 16
Age : 30
Drużyna : Tajfun Legionowo
Registration date : 28/02/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Gozdzik85 Wto 9 Lis 2010 - 14:56

A wiadomo już na 100% jak będzie rozegrana runda rewanżowa? Ta grupa 8 drużyn czy normalnie jak 1?

Gozdzik85

Liczba postów : 8
Age : 38
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 15/09/2010

http://lodkabolsjp.laohost.net/

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Andre10 Wto 9 Lis 2010 - 20:56

lechu spójrz na tabele z poprzedniego sezonu i zobacz jak radzili sobie wariaci...o to mi chodziło:) a że dało nam to tymczasową pozycję lidera to tym lepiej:D mam nadzieje ze juz tu zostaniemy:)

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by lechu247 Sro 10 Lis 2010 - 5:38

Na tabele z tamtego sezonu nie ma co zerkać xd Wariaci w naszym meczu nie grali tym składem z zeszłego sezonu Wink.A jeśli jest temat faworytów uważam że Koneser w tym roku może coś ugrać, mają poważne wzmocnienia

lechu247

Liczba postów : 16
Age : 30
Drużyna : Tajfun Legionowo
Registration date : 28/02/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Paulo 6 Sro 10 Lis 2010 - 7:47

Dla mnie faworytem do wygrania 3 ligi jest tylko Łódka Bols J.P, mało skromne stwierdzenie, ale to z faktu, że gram w tej drużynie i nie wyobrażam sobie innego obrotu wydarzeń jak szybki powrót do 1 ligi (maksymalnie 2 lata). Oczywiście wiem, że wszystko zweryfikują kolejne mecze. Liga zapowiada się ciekawie, na uwagę zasługuje drużyna Realu Piaski (przypominają trochę Nas jak zaczynaliśmy), Haosu, który konsekwentnie wygrywa mecz za meczem, a także Wariatów Team (co prawda nazwa teamu dosyć myląca, ale mimo wysokiej porażki z Nami pną się szybko w ligowej tabeli ).Czekamy na mecze z czołówkąSmileSmileSmile

Paulo 6

Liczba postów : 4
Drużyna : Łódka Bols J.P
Registration date : 20/10/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Andre10 Sro 10 Lis 2010 - 9:16

Wypada mi się tylko zgodzić z tym co napisałeś Paulo,brak awansu z pierwszego miejsca w tym sezonie będzie naszą wielką porażką...ciekaw jestem meczu z Haosem,zweryfikują nas,chociaż mamy z nimi dobry bilans meczów.Co do pierwszej ligi to wiadomo że tam powinniśmy grać ale widać że Tequilla bez nas zbliża się do upadku...i pomysleć ze w poprzedniej rundzie ograliśmy Boce po zaciętym meczu 6:4 a teraz przychodzi nam rywalizować na trzecim froncie...bo gdyby nie punkty odjęte za w.o. i brak mózgu niektórych osób to bylibyśmy w elicie.

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Andre10 Sro 10 Lis 2010 - 9:24

Jeszcze jako ciekawostkę podam fakt że nasz najlepszy snajper Artur Grzelak nie ma na koncie jeszcze tytułu króla strzelców 3ciej ligi...w drugiej został kólem w barwach Łódki Bols J.P. a 1szej w ubiegłym sezonie jako piłkarz Tequilli,więc te całe zamieszanie może się,przyczynić do tego historycznego osiągnięcia.

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Andre10 Sob 13 Lis 2010 - 14:49

Od tego tygodnia będę uważnie przyglądał śie drużynie "Milan"...nie wiedziałem że mają w swoich szeregach prawdziwą gwiazdę,nazywaną przez wszystkich którzy widzieli go w akcji "białym Pele" lub "Januszem Jojko".Jako ze stajemy teraz na przeciw Milanowi to z uwagi na ich gwiazdora będzie to zdecydowanie mecz kolejki.Nie wiem tylko co na to zarząd bo ten zawodnik gra w metalowych podkowach,a to jest chyba niedozwolone...chociaż z uwagi na podniesienie poziomu polskiej piłki w perspektywie Euro 2012 apeluje o zrobienie wyjątku i dopuszczenie do gry w obuwiu wykonanym przez kowala.

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Karol -8 Nie 26 Cze 2011 - 19:48

Można powiedzieć, że sprawa 1 miejsca pozamiatana i to Wariaci są mistrzem Smile Spora przemiana w naszym wykonaniu z ostatniego( lub przedostatniego) z zeszłego sezonu teraz sięgamy po mistrza Very Happy Chyba jeszcze czegoś takiego w ,,6" nie było.
Karol -8
Karol -8

Liczba postów : 27
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 22/09/2008

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by lechu247 Pon 27 Cze 2011 - 7:03

Wielkie gratulacje dla Wariatów Wink powodzenia w 2 lidze! ;D

lechu247

Liczba postów : 16
Age : 30
Drużyna : Tajfun Legionowo
Registration date : 28/02/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Andre10 Wto 28 Cze 2011 - 11:00

Real powodzenia w barażach!!!mam nadzieję ze się spotkamy w drugiej lidze.Co do naszego miejsca to może nie tyle drugie jest porażką co dużym rozczarowaniem,na które jednak sami zapracowaliśmy w meczu przegranym z Wariatami 0:4 oraz kilku głupich wpadek jak ta z QP ktory się wycofał z rozgrywek...

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Gozdzik85 Wto 28 Cze 2011 - 15:45

Nie no gratulacje dla wariatów...przez cały sezon dwie porażki i jeden remis...dobra forma Smile. Za rok trzeba się zrewanżować za te 4:0 Smile. Powodzenia

Gozdzik85

Liczba postów : 8
Age : 38
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 15/09/2010

http://lodkabolsjp.laohost.net/

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by lechu247 Sro 29 Cze 2011 - 8:12

Dzięki Wink Mam nadzieję ze wspólnie powalczymy o 1 ligę ;D

lechu247

Liczba postów : 16
Age : 30
Drużyna : Tajfun Legionowo
Registration date : 28/02/2010

Powrót do góry Go down

Faworyci 3 ligi Empty Re: Faworyci 3 ligi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach