Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

baraże dziwny wynik

5 posters

Go down

baraże dziwny wynik Empty baraże dziwny wynik

Pisanie by kibic Wto 15 Lip 2008 - 8:23

Dlaczego się tak bulwersujecie. Moim zdaniem badzo dziwny wynik padł w waszym meczu (Copa - Kwas Kot 3 - 4). Cały sezon ogrywaliście wszystkich jak leci a tu nagle porażka z drużyną, która w całej rundzie wygrała 1 góra 2 mecze. I o dziwo ten wynik zagwanantował tej drużynie uniknięcie baraży.

Czy to nie dziwne ?

kibic

Liczba postów : 2
Drużyna : niezrzeszony - kibic PEC Legionowo
Registration date : 11/07/2008

Powrót do góry Go down

baraże dziwny wynik Empty Re: baraże dziwny wynik

Pisanie by Siwy_CC Wto 15 Lip 2008 - 8:31

Nie dziwne bo w tym meczu byli od nas lepsi i tyle Smile
Siwy_CC
Siwy_CC

Liczba postów : 26
Drużyna : Enen
Registration date : 19/06/2008

Powrót do góry Go down

baraże dziwny wynik Empty Re: baraże dziwny wynik

Pisanie by Robert Utko Wto 15 Lip 2008 - 8:33

Jak ktos ogladal/sedziowal ten mecz, to wynik go nie dziwi. Mecz byl bardzo fajny. Proponuje byc na meczu i dopiero wypisywac jakies insynuacje.

Jesli kogos nie bylo na meczu, to faktycznie moze go to troche zdziwic. Dla rownowagi przypomne inny wynik z I ligi, kiedy walczace o mistrza Canarinhos dopiero w ostatniej minucie strzelilo bramke na 5:5 z Enenem, kolejny przyklad - dopiero na minute przed koncem majace zapewnione mistrzostwo Boca strzelilo zwycieska bramke takze Enenowi (przegrywajac przez caly mecz).
Jak widac ciezko gra sie z teoretycznei slabszymi druzynami. Tym bardziej, jak sie gra o "pietruszke".

BTW - w profilu wpisales, ze tylko kibicujesz. Poprosze o doprecyzowanie jakiej druzynie Wink Info poprosze na maila (mail powinien byc wyslany z adresu podanego w rejestracji). W przypadku braku takiej informacji do konca dnia konto zostanie zawieszone - takie forum, ze nie ma na nim miejsca na jakakolwiek anonimowosc Smile
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

baraże dziwny wynik Empty Re: baraże dziwny wynik

Pisanie by Tyszka Wto 15 Lip 2008 - 12:10

Może byś się ujawnił, komu kibicujesz ??? Ale widząc, że atakujesz moją drużynę i nawiązujesz do meczu z Copą, wnioskuję że jesteś "kibicem" PEC-a. Mniej chociaż trochę odwagi i się przyznaj.
Tak dla Twojej informacji powtarzam jeszcze raz. Mecz był uczciwy a wynik bardzo Nas zaskoczył, ale wywalczyliśmy go na boisku walką do ostatniej minuty, a nie przy "zielonym stoliku". Idąc Twoim tokiem rozumowania to i mecz w FC VIO też był ustawiony może, bo też go wygraliśmy a zaczynaliśmy ten mecz w pięciu i dopiero w trakcie meczu dotarł szósty zawodnik...

Pozdrawiam "kibica" i mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości...

Tyszka

Liczba postów : 54
Age : 46
Drużyna : KWAS KOT
Registration date : 11/06/2008

Powrót do góry Go down

baraże dziwny wynik Empty Re: baraże dziwny wynik

Pisanie by Haszek Wto 15 Lip 2008 - 14:33

Tak się składa że sędziowałem ten mecz, i mogę spkojnie powiedzieć że nie było to spotkanie "ustawiane". No może ta pierwsza bramka dla Copy ( kto był ten wie o co chodzi - gratki dla bramkarza ) Shocked . Piłkarsko lepsza była Copa, ale wiadomo że nie zawsze właśnie tacy wygrywają. Co do wypowiedzi pana kibica, sugeruje rozmowę z kolegami z Peca którzy byli na tym meczu i napewno chętnie podzielą się spostrzeżeniami mimo "piknikowego" kibicowania.
Pozdrawiam.

P.S.
Eeee Kwas-Kot, a gdzie moje 17 tysięcy dolarów U S A za ten mecz. Przypominam o warunkach. Gotówka,pakowana w 5 paczek nominał 50$ - nieznaczone. pig

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

baraże dziwny wynik Empty Re: baraże dziwny wynik

Pisanie by Tyszka Sro 16 Lip 2008 - 7:56

Niestety wszystkie nieznaczone dolary zostały wykorzystane przez działaczy piłkarskich z Ekstraklasy i I ligi na opłacenie Komisji ds. licencji Laughing. Musisz poczekać, aż nowe pojawią się na rynku Exclamation

Tyszka

Liczba postów : 54
Age : 46
Drużyna : KWAS KOT
Registration date : 11/06/2008

Powrót do góry Go down

baraże dziwny wynik Empty Re: baraże dziwny wynik

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach