Terminarz 23-24.10.2010

Go down

Terminarz 23-24.10.2010

Pisanie by Robert Utko on Wto 19 Paź 2010 - 17:04

Sobota - 23.10.2010
A 18.00 Eska - Lodołamacz
B 18.00 Milan - FC Tajfun
C 18.00 Santos Futebol Clube - Łódka Bols J.P.
A 19.00 Przystanek - Paździochy
B 19.00 GTW - AC Misie
C 19.00 Tirsped - Korsarze
A 20.00 Pub Gryff - Boca Juniors
A 20.00 Queens Park - Demony Szybkości
B 20.00 Gol Hunters - Real Piaski
C 20.00 Fuero RMR Trans - Szkoda Czasu

Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP

Niedziela - 24.10.2010

A 18.00 Skansen Sobieskiego - KS Tęcza
B 18.00 Opór Melanż - Haos
C 18.00 Farciarze - Oldboys Legionovia
A 19.00 FC V.I.O. - Koneser
B 19.00 FC Standard - Przystanek
C 19.00 Enen - Osiedle N.D.M.
A 20.00 Boca Juniors - FC Mickiewicza
B 20.00 FC Teqilla - Paździochy
C 20.00 Canarinhos - Formacja
A 21.00 Leg Bud - CopaCabana
B 21.00 PEC Legionowo - Szczypiorno
C 21.00 Pub Gryff - Spokojne Termosy

Obsługa boisk i sędziowanie:
Przystanek


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Sro 20 Paź 2010 - 19:51, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 23-24.10.2010

Pisanie by lechu247 on Sro 20 Paź 2010 - 14:06

czy w wolny termin można wcisnąć Real Piaski?? Wink

lechu247

Liczba postów : 16
Age : 24
Drużyna : Tajfun Legionowo
Registration date : 28/02/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 23-24.10.2010

Pisanie by Robert Utko on Sro 20 Paź 2010 - 19:49

Da się:

B 20.00 Gol Hunters - Real Piaski
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 23-24.10.2010

Pisanie by lechu247 on Czw 21 Paź 2010 - 6:12

Bardzo dziękujemy

lechu247

Liczba postów : 16
Age : 24
Drużyna : Tajfun Legionowo
Registration date : 28/02/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 23-24.10.2010

Pisanie by Robert Utko on Nie 24 Paź 2010 - 22:11

I LIGA
Boca Juniors MAP P.Groszyk : FC Mickiewicza 2 : 0
Canarinhos : Formacja 2 : 0
Enen : Osiedle N.D.M. 3 : 1
Leg Bud : CopaCabana 3 : 8
Pub Gryff : Spokojne Termosy 5 : 3
Skansen Sobieskiego : KS Tęcza 5 : 1

II LIGA
Farciarze : Oldboys Legionovia 2 : 11
FC Standard : Przystanek 4 : 5
FC Teqilla : Paździochy 2 : 5
PEC Legionowo : Szczypiorno 6 : 6
Eska : Lodołamacz 7 : 1
Fuero RMR Trans : Szkoda Czasu 2 : 4
Przystanek : Paździochy 3 : 6

III LIGA
FC V.I.O. : Koneser 2 : 2
Opór Melanż : Haos 1 : 2
Gol Hunters : Real Piaski 1 : 10
GTW : AC Misie 6 : 2
Milan : FC Tajfun 1 : 3
Queens Park : Demony Szybkości 4 : 4
Santos Futebol Clube : Łódka Bols J.P. 0 : 6
Tirsped : Korsarze 3 : 6
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 23-24.10.2010

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach