Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zebranie Zarzadu 25.09.2008

4 posters

Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Zenden Pon 22 Wrz 2008 - 10:29

Robson, ja najprawdopodobniej w środę wracam do szpitala, nie wiem na jak długo. Może puszczą mnie w czwartek na przepustkę ale pewności nie ma.
Na którą godzinkę to zebranie?

PS. Możesz na PM albo tu na forum objaśnić co chodzi z tym Ziajkowskim? Bo twoja wiadomość na gg była dość tragiczna heh. Wygląda na to że stało się coś poważnego. No i poza tym piszesz o dyskwalifikacji bez zebrania i głosowania oraz o tym, że jak pojawi się na płycie boiska (nawet towarzysko i nie do naszej drużyny tylko innej) to grozi nam walkower?
A jak było z Mareczkiem? Który kilka tygodni po ogłoszeniu kary rocznej dyskwalifikacji biegał sobie po płycie boiska z browarkami dla siebie i reszty drużyny, pił sobie, palił i zostawiał wszystkie pozostałości na boisku? Oczywiście to tylko przykład bo nie wiem co zrobił Ziaja ale ubodły mnie trochę twoje słowa. Musiałeś się naprawdę zdenerwować więc z niecierpliwością czekam na info.
Ja opuszczałem stadion jakoś 22:20 a on jakieś 10min wcześniej (od razu po meczu jakoś 22:10) i nie widziałem aby coś się działo przed, w trakcie i po meczu i zupełnie nie wiem o co chodzi. Oczywiście z nim też spróbuje się skontaktować.
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Robert Utko Pon 22 Wrz 2008 - 11:15

Dodatkowe pytanie - czy to wy przebieraliscie sie na lawce "gosci" ?? A o co chodzi dowiesz sie na zebraniu, albo popytaj "swojego dobrze ustawionego kolegi ktory ma dojscia do organizatorow i mozemy mu gowno zrobic"....

Niestety, forum bylo wykrzaczone i z wczorajszego postu zostal tylko temat - nie dam rady go wyedytowac, dlatego zostal usuniety. Ponizej jego tresc:
W zwiazku z zachowaniem po meczach niedzielnych na najblizszym meczu (oczywiscie powinno byc zebraniu Zarzadu Smile ) postawie osobiscie wniosek o dyskwalifikacje co najmniej do wrzesnia przyszlego roku Konrada Ziajkowskiego z Nie Jest Źle. Rownolegle bede wnioskowal takze o ukaranie druzyny Nie Jest Źle kazdorazowo, kiedy w/w zawodnik pojawi sie na plycie boiska w dniu, kiedy Nie Jest Źle bedzie rozgrywalo mecz.
Ponadto postawie takze wniosek o karanie walkowerem druzyny, ktorej zawodnicy lub kibice wejda na plyte boiska z piwem lub beda na niej palic papierosy.
Kolejnym wnioskiem jest rygorystyczne przestrzeganie regulaminu przez druzyny odpowiedzialne za obsluge boisk. Kazdorazowe stwierdzenie wejscia na plyte boiska przez osoby nie biorace udzialu w zawodach bedzie skutkowalo wstrzymaniem meczy i dodatkowym dniem obslugi dla odpowiedzialnej druzyny. Zawodnicy nie maja prawa przebierac sie na plycie boiska ani lawkach rezerwowych !!!


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Pon 22 Wrz 2008 - 18:53, w całości zmieniany 2 razy
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Zenden Pon 22 Wrz 2008 - 11:50

Nikt z nas nie przebierał się na ławkach goście-gospodarze.
Byłem na stadionie po godz. 20:00 i z tego co wiem (jeżeli ławka gości to ta po prawej stojąc na przeciw nich) to była tam drużyna Opór Melanż i było tam dość wesoło. W trakcie naszego meczu były tam chyba jakieś krzyki ale nie zwracałem na to uwagi.
My mieliśmy swoje rzeczy przy boku boiska C. Nikt z nas nie miał ani browarów ani nie palił fajek (tym razem przyszli sami sportowcy heh). Śmieci też nie pamiętam aby ktoś zostawiał. Uczulam moich zawodników aby sprzątali po sobie a i sam staram się pilnować i zabrać butelki jeżeli coś zostawią.
Przed nami grała stara Łódka Bols-Desperados. Część chłopaków była dość dobrze podpita. No i drużyna z którą graliśmy - United była w zasadzie cała wypita. Chłopaki mówili mi, że podczas meczu aż mdliło ich od oddechów graczy United. Wynik mówi sam za siebie.
Z tego co się dowiedziałem od Ziajkowskiego to mieliście jakieś spięcie co do sprzątnięcia śmieci.
Tak powiedział? O rany, heh ciekawe gdzie ma te dojścia to i ja się podczepię Smile
Tak między nami to trochę wyszczekany gówniarz i na pewno jakaś kara mu się przyda ale nie wnioskowałbym za aż tak dużą, no chyba że szczegóły zajścia są dużo bardziej dramatyczne.
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Robert Utko Pon 22 Wrz 2008 - 11:55

Zenden napisał:Tak między nami to trochę wyszczekany gówniarz i na pewno jakaś kara mu się przyda ale nie wnioskowałbym za aż tak dużą, no chyba że szczegóły zajścia są dużo bardziej dramatyczne.
Bede wnioskowal za najwyzsza, jaka tylko sie da.
A szczekac to sobie moze do rodzicow i kolegow, dla mnie jest za gnoj i powinien troche uwazac na slowa i czyny.
I pomimo, ze zawsze jestem przeciwny surowym karom, to tak jak napisalem, w tym przypadku bede wnioskowal o jak najwyzsza kare.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Zenden Pon 22 Wrz 2008 - 12:08

No dobra, jak mnie puszczą ze szpitala to będę na pewno bo chcę to wyjaśnić.
Z tego co teraz się dowiadywałem u chłopaków ode mnie, którzy wychodzili ostatni z boiska to ochroniarze powiedzieli im aby zabrali butelki po jakiś alkoholach. Oni powiedzieli, że to butle United, bo były tam gdzie gracze United podczas drugiej połowy meczu. Jednak nie olali tego i sprzątnęli te butelki. Ziajkowskiego już wtedy nie było.
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Robert Utko Pon 22 Wrz 2008 - 12:31

Zenden napisał:Ziajkowskiego już wtedy nie było.
Byl do samego konca i wyszedl z plyty boiska dokladnie jako przedostatnia osoba - juz po zgaszeniu swiatel.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Zenden Pon 22 Wrz 2008 - 12:33

Chłopy ode mnie mówią, że go nie widzieli.
To może był z tymi jego koleżkami z Oporu Melanż.
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Haszek Wto 23 Wrz 2008 - 8:37

Niedziela:
Byliśmy z Damianem od 17.00 na stadionie. Otworzyliśmy, ułożyliśmy, przygotowaliśmy.
O 18 ruszyły mecze. W tym ten Enenu. O 19 ja grałem swój mecz. Około 20.10 zeszliśmy z boiska. Niestety z powodu wspaniałego zaparkowania super fury Golfa przez jednego z zawodników Tequili nie mogły wjechać na parking autobusy. Zrobiło sie straszne zamieszanie na parkingu. W celu poszukiwania właściciela ww. Golfa obszedłem wszystkie boiska. Zapamiętałem, że na ławce chyba gości ( stojąc przodem do nich ta po prawej, ta bliżej ulicy Parkowej ) siedziało parę osób z Enenu ( w tym Jerry ) Zwróciło to moją uwagę gdyż na pytanie czy jest może wśród nich właściciel tego golfa odpowiedzieli pijaczymi bluzgami. Powiem szczerze - nie zwróciłem uwagi na to czy któryś miął w ręku alkohol czy nie. Podejrzewam że tak, ale skłamałbym gdybym powiedział "tak widziałem, te skurw.... pili na moich oczach". Po obejściu całego boiska, poszukiwany właściciel znalazł się i sprawa się rozwiązała. W granicach 20.20 po rozmowie z Damianem, odjechałem ze stadionu.

Dyskwalifikacja:
Poniżej zamieszczam moje prywatne zdanie na temat sankcji za niedzielny incydent. Proszę pamiętać, iż jest to tylko moja prywatna opinia, którą najprawdopodobniej podtrzymam na zebraniu. Znam tylko relacje jednej strony, (opisaną na forum). Oczywiście nie mam powodu by wątpić w opis całej zaistniałej sytuacji. Uważam, że dyskwalifikacja (min. 3 mecze, max. do końca sezonu) jest jak najbardziej jest słuszna i będe za nią głosował. Co do ukarania drużyny - myślę, że bezpodstawny jest wniosek o ukaranie odejmowaniem punktów drużyny, która tak naprawdę nie miała już wpływu na rozwój sytuacji. Jeżeli ww. zdarzenie miałoby miejsce podczas meczu, trzeba by się zastanowić nad postawą kapitana, innych zawodników. W opisanej sprawie drużyny jak i kapitana nie było.(po prostu byli już dawno po meczu) już na stadionie, więc nie ponoszą już bezpośredniej winy za człowieka. Co do karania drużyny za pojawianie się ww. zawodnika w przyszłości na stadionie również uważam wniosek za bezpodstawny. Nie możemy obarczać całej drużyny za niezrównoważonego zawodnika. Idąc dalej takim tokiem rozumowania, każda drużyna musiała by skierować zawodników na badania psychologiczne by sprawdzić czy ma poukładane w głowie. Różni ludzie się rodzą, i z doświadczenia wiem, że czasami temperamentu i osobowości nie można poznać podczas kilku spotkań na stadionie. W takim razie nie widzę możliwości, aby drużyna w sposób łatwy i czytelny wyławiała tzw. "czarne owce" i wykluczała je ze swojego grona. Proszę pamiętać, że nie wszyscy w drużynach znają się na tyle dobrze by móc wyrobić sobie zdanie i opinie na temat każdego zawodnika. Moim skromnym zdaniem najlepszym rozwiązaniem było by (oczywiście, jeżeli zarzuty się potwierdzą) aby drużyna NJZ sama zadecydowała o przyszłym losie swojego zawodnika. Tj. zawodnik pozostaje na karcie zgłoszeniowej - drużyna bierze pełną odpowiedzialność za taką osobę jak i jej zachowanie podczas trwania karencji. Drużyna wykreśla zawodnika - sprawa zostaje umorzona.

Obsługa boisk.
Panowie trzeba sobie szczerze powiedzieć, jest bardzo trudno spełnić założenia określone w regulaminie. Ale po kolei.
1. Sędziowanie:
Problem nadal jest nierozwiązany, brakuje sędziów, brakuje chętnych do obsługi. Na dzień dzisiejszy, jeżeli deklaruje się, że mogę zająć się szóstkami ( np. w najbliższą sobotę ) to największy problem powstaje, przy obsadzeniu sędziowania. Na przykładzie ubiegłej niedzieli. Jest godzina 18.00. Trzy boiska przygotowane. A do sędziowania jestem ja i Damian (z zaznaczeniem, że o 19 gramy swoje mecze, a nie jesteśmy przebrani) O 18.05 przyjeżdża Sony Erikson a o 18.15 Webb. O 18.20 dochodzi do mnie, że na 19 nie będzie 3 sędziego. Zaraz okazuje się, że będzie Tomek i sprawa się rozwiązuje. Nie pisze tego, aby kogokolwiek krytykować, absolutnie nie, ale bardzo by ułatwiło organizacje, jeżeli wiedzielibyśmy przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem, jakie są szanse na "dodatkowych" sędziów. I nie w tym rzecz, że według regulaminu to Warszawskie Okna powinny zapewnić sędziowanie. Jest informacja na forum, że sędziowie będą na 19 w niedziele. Po przeczytaniu tego posta dochodzę do wniosku: "kurcze, jeżeli na 19 będzie trzech to znaczy, że od nas nikt nie będzie potrzebny". Umawiam się z Damianem i Stańczakiem, że przyjdziemy we trzech i ogarniemy bałagan. A na miejscu okazuje sie, że nie ma nikogo do sędziowania z poza naszej trójki. W tym miejscu nie chce zrzucać na Ciebie Robert obowiązku umawiania sędziów z poza ligi, ale z drugiej strony w moim odczuciu nie należy do przyjemnych zawracanie Ci tyłka ciągłymi telefonami za pięć szóstka. Wiem, że każdy ma życie prywatne i czasami ma dość takich telefonów. Uważam, że spokojnie możemy przynajmniej na tym gruncie odciążyć Cię z zawracania Ci głowy, ale musimy mieć na to szanse. Jestem w stanie zorganizować kogoś do pomocy przy sędziowaniu, chętni myślę, że na dwa trzy mecze by pomóc by się znaleźli ( nawet z przysłowiowej łapanki ) ale sam wiesz, że łatwiej jest znaleźć kogoś na godzinę przed meczem niż 10 minut po terminie rozpoczęcia.

2. Pilnowanie porządku.

- palenie i chlanie na boisku
Uważam, że jak najbardziej trzeba tego pilnować. Pal licho jak ktoś usiądzie sobie w kącie i wypije piwo, a potem po sobie posprząta. (niestety takich jest mało) Większość przyłazi z browarami lata po boisku a potem puszki się walają. Z własnego doświadczenia wiem, że nie stanowi problemu zwrócenie uwagi takim zawodnikom i zazwyczaj przynosi to spodziewane efekty. Przykładem jest Skansen. Nie przypominam sobie, aby ostatnim czasem ktoś ze Skansenu pił piwo na boisku. Oczywiście, mało który wychodzi na prostych nogach ze stadionu, ale wszyscy kulturalnie piją na ławeczkach poza sztucznym boiskiem.

- wchodzenie na boisko osób postronnych
Tu niestety jest problem i wydaje mi się dość duży. Ja sam osobiście nie podejmę się stania przy furtce i wpuszczania tylko tych, co mają swoje mecze. Utarczki, przepychanki i wyzwiska były by na porządku dziennym. I proszę mi nie mówić, że Mickiewicza to się udało. Nie każdy w swoim składzie ma policjantów ( o których wszyscy wiedzą ) którzy raz swoim zawodem temperują, co poniektórych dwa wiedzą jak się w takich sytuacjach zachowywać. Problem z ww. kwestią jest i myślę, że będzie bardzo trudno znaleźć złoty środek na taki stan rzeczy.

- granie piłką z boku boiska
Tu tez jest mały problem, lecz w niedziele obserwowałem jak zachowywał się Webb podczas sędziowania. Sprawa jest prosta. Podczas przerwy w grze (aut, róg) wstrzymuje rozpoczęcie gry i zwraca się do rozgrzewających graczy z prośbą o spokój. Skutkowało za każdym razem. Jeżeli będzie szansa na sędziowanie w sobotę, wezmę mecze na boisku A i zobaczę czy mnie też sie posłuchają. Będzie wesoło heh.


Bóg zapłać za lekturę. Kopyrajt Ołrajt.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Robert Utko Wto 23 Wrz 2008 - 8:43

Haszek napisał:
1. Dyskwalifikacja:
Co do ukarania drużyny - myślę, że bezpodstawny jest wniosek o ukaranie odejmowaniem punktów drużyny, która tak naprawdę nie miała już wpływu na rozwój sytuacji.

Obsługa boisk.
2. Sędziowanie:
Problem nadal jest nierozwiązany, brakuje sędziów, brakuje chętnych do obsługi. Na dzień dzisiejszy, jeżeli deklaruje się, że mogę zająć się szóstkami ( np. w najbliższą sobotę ) to największy problem powstaje, przy obsadzeniu sędziowania. Na przykładzie ubiegłej niedzieli. Jest godzina 18.00. Trzy boiska przygotowane. A do sędziowania jestem ja i Damian (z zaznaczeniem, że o 19 gramy swoje mecze, a nie jesteśmy przebrani) O 18.05 przyjeżdża Sony Erikson a o 18.15 Webb. O 18.20 dochodzi do mnie, że na 19 nie będzie 3 sędziego. Zaraz okazuje się, że będzie Tomek i sprawa się rozwiązuje.

3. Wchodzenie na boisko osób postronnych
Tu niestety jest problem i wydaje mi się dość duży. Ja sam osobiście nie podejmę się stania przy furtce i wpuszczania tylko tych, co mają swoje mecze. Utarczki, przepychanki i wyzwiska były by na porządku dziennym. I proszę mi nie mówić, że Mickiewicza to się udało. Nie każdy w swoim składzie ma policjantów ( o których wszyscy wiedzą ) którzy raz swoim zawodem temperują, co poniektórych dwa wiedzą jak się w takich sytuacjach zachowywać. Problem z ww. kwestią jest i myślę, że będzie bardzo trudno znaleźć złoty środek na taki stan rzeczy.

1. Powod zlozenia wniosku o ukaranie druzyny w przypadku pojawienia sie tego "zawodnika" na boisku przedstawie na zebraniu.

2. Co do Michala, to mial "incydent" na meczu, ktory spowodowal jego spoznienie. Dzwonil wczesniej z informacja, ze sie spozni pare minut - niestety mialem wylaczony telefon. Jesli chodzi o Eryka, to nie znam powodu jego spoznienia. Jesli chodzi o obsade o 19, to mialem sedziowac ten mecz ja. Niestety, pewne sprawy sie przeciagnely (dlatego tez mialem wylaczony telefon) i nie moglem sie pojawic. Moj blad, sorki. Na szczescie w obwodzie byl Tomek, z ktorym wczesniej rozmawialem i byl chetny do pomocy tego dnia - wyjscie awaryje wiec bylo. Mial byc na stadionie bowiem mial mi podpisac dokumenty do Urzedu Miasta.
Jesli chodzi o sedziow, to jestem na wstepnym etapie zalatwiania sedziow bezposrednio ze zwiazku. Czekam na odpowiedz z informacja dotyczaca kosztow.
Tak czy inaczej do stalego sedziowania zglosil sie Michal i Eryk. Jesli macie/znacie kogos chetnego do sedziowania ponad polowy kolejek, to jesli wywiaze sie z obietnicy to bedzie mial placone po 25 zeta za mecz. Przy czym musi to byc osoba pewna i sprawdzona (Szymon ??). Wtedy zespoly beda mogly sie ograniczyc do obslugi.

3. W Boca nie ma policjantow, a tez umialo sobie poradzic w zeszlym sezonie. Wystarczy byc konsekwentym. Czasami ktos mial jakies obiekcje, jednak wynikaly one z tematu, ze "nikt wczesniej nie zabranial". Jak widac, wystarczy wiec chciec. Jesli chodzi o bluzgi, to "zawodnik ma obowiazek zachowywac sie godnie przez caly okres przebywania na stadionie" - wiec wystarczy takiemu delikwentowi jedno zawieszenie i drugi raz nie popelni tego bledu.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Haszek Wto 23 Wrz 2008 - 10:20

Robert Utko napisał:Przy czym musi to byc osoba pewna i sprawdzona (Szymon ??).

Niestety ja nie mogę podjąć się tego.

1.Nie chce sedziować meczy w dniu kiedy sam gram. (nie wytrzymuje kondycyjnie tyle czasu na nogach)
2.Jak dotąd były dwie kolejki i byłem tylko na połowie meczy.(śluby, chciny itp.)
3.Nie chce zarabiać na szóstkach.

Zawsze pozostaje w obwodzie. Na przykład w tę sobote moge wziąść po jednym meczu z każdej godziny, ale nie wiem co będzie w przyszłą.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Zenden Wto 23 Wrz 2008 - 12:09

Haszek napisał:
Niedziela:

Co do ukarania drużyny - myślę, że bezpodstawny jest wniosek o ukaranie odejmowaniem punktów drużyny, która tak naprawdę nie miała już wpływu na rozwój sytuacji. Jeżeli ww. zdarzenie miałoby miejsce podczas meczu, trzeba by się zastanowić nad postawą kapitana, innych zawodników. W opisanej sprawie drużyny jak i kapitana nie było.(po prostu byli już dawno po meczu) już na stadionie, więc nie ponoszą już bezpośredniej winy za człowieka.



Hmm nie bardzo rozumiem o kogo właściwie chodzi? O jaką drużynę?
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Chmiel Wto 23 Wrz 2008 - 20:02

Robert Utko napisał:
Tak czy inaczej do stalego sedziowania zglosil sie Michal i Eryk. Jesli macie/znacie kogos chetnego do sedziowania ponad polowy kolejek, to jesli wywiaze sie z obietnicy to bedzie mial placone po 25 zeta za mecz. Przy czym musi to byc osoba pewna i sprawdzona (Szymon ??). Wtedy zespoly beda mogly sie ograniczyc do obslugi.

Michał w sensie Kobra?

No i jak bumerang wraca kwestia kasy. Co decyduje, gdzie jest granica płacenia 25 zł. Pisałeś, ze nie powinno się płacić "zwykłym" sędziom 25 zł bo jest w pewnym sensie olewają, niestarają się, itp. ok jest to dość zrozumiały argument.

chodzi mi natomiast o taki wyznacznik - "ten pan zasługuje na więcej". kto i na jakiej zasadzie miałby o tym przesądzac? jezeli beda sedziowie ze zwiazku, czy ten nasz pan "webb", czy np. taki kobra to oni maja papiery na sedziowanie i jak najbardziej wszyscy powinni zarabiac za swoja prace godziwie. tu sie wszyscy zgadzaja i nie ma dyskusji. ale juz taki Eryk mimo ze sedziuje od lat i robi to swietnie to z formalnego punktu widzenia nie rozni sie od gracza X z druzyny Y niczym. jest tylko "gosciem ktory przyszedl posedziowac amatorska lige". czy inny sedzia, ktory ma smykalke zaciecie i chec, ale nie ma papierow.

inna sprawa czy znacie kogos chetnego? a jesli bedzie chetny, ale beznadziejny? tu tez trzeba by było wypracowac jakis mechanizm weryfikacji

to jest spore pole do roznych kontrowersji. nawet Eryk mnie przestrzegal w sobote o jakies rozsadne decyzje, zebysmy sobie przypadkiem nie narobili sami problemow.
Chmiel
Chmiel

Liczba postów : 122
Age : 40
Drużyna : Lodołamacz
Registration date : 03/06/2008

http://www.lodolamacz.net

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Haszek Wto 23 Wrz 2008 - 20:11

Chmiel napisał:to jest spore pole do roznych kontrowersji. nawet Eryk mnie przestrzegal w sobote o jakies rozsadne decyzje, zebysmy sobie przypadkiem nie narobili sami problemow.

nie no bez żartów - nie uwierze że Sony Erikson przestrzegał cię. W niedziele pierwsze zdanie jakie w moim kierunku wypowiedział jeszcze przed przysłowiowym "cześć" to czy Robert aby napewno będzie z pieniążkami.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Robert Utko Wto 23 Wrz 2008 - 20:12

Jedynym kryterium jakie mozemy przyjac jest nastepujace - przynajmniej polowa przesedziowanych meczy i brak skarg (wiadomo, ze jakies pomylki moga sie zdarzyc). Wszyscy wiemy, ze zarowno Michal (Webb) jak i Eryk sedziuja poprawnie. Pomimo, ze obu zdarzaja sie bledy.
A czlowieka typu Jerry, ktory przyjdzie sedziowac, bo placimy 25 zeta - to wybaczcie - ale ja mam gdzies takiego sedziego co sie nie zna na tym co robi. Podobnie jak osobe, ktora posedziuje jeden mecz, zeby miec na browara albo fajki.
Niestety, Kobra nie chce sie podjac sedziowania - mysle, ze mozemy z listy wykreslic takze Pawla Lewandowskiego.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zebranie Zarzadu 25.09.2008 Empty Re: Zebranie Zarzadu 25.09.2008

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach