Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wpis ekipy UNITED

+2
Robert Utko
Zenden
6 posters

Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Zenden Wto 30 Wrz 2008 - 9:10

Chciałem przesłać tą wiadomość jako prywatną użytkownikowi Niuni(U)ś zarejestrowanemu jako gracz United jednak, że temat dotyczy całej mojej drużyny oraz w zasadzie 3ciej ligi w której występujecie to wolałbym aby reszta zainteresowanych też mogła wsiąść udział w dyskusji.
Mianowicie chodzi o wpis na likwidowanej stronie drużyny United. Oryginał znajduje się TUTAJ.

Oto wycinek z niego:

1. Alkohol na stadionie - czy ktoś widział naszego zawodnika pijącego w trakcie gry? Macie w ogóle jakieś informacje / dowody że którykolwiek z zawodników spożywał alkohol? Hmmm a bilecik z alkomatu? Może macie jakieś krzywe doświadczenia, ale nie mierzcie wszystkich swoją miarą.

2. Niby ziajanie i wyczucie alkoholu - piszemy oczywiście do njz domyślamy się że mogliście mieć swoje zdanie, ale czy jesteście pewni że to ktoś z naszej drużyny? No kurcze to wy raczej jak pijani wywalaliście się o piłkę, płakaliście "Panie sędzio faul" etc.... a najlepsze jest to że podejrzewałem że gracie tak "delikatnie" bo nie potraficie utrzymać się przy piłce, a mi sie wydaje że wy jednak pijani byliście.


Co do punktu pierwszego to chyba dostatecznie sobie wyjaśniliśmy na zebraniu zarządu. Sami przyznaliście w relacji ze swojego pierwszego meczu jak było drunken. Na drugim meczu, czyli tym z nami, również byliście załatwieni co potwierdzi każdy nasz zawodnik mający z wami styczność, gdzie zionęło od was gorzelnią tak, że aż mdliło. Te dwa powyższe dowody świadczą chyba dobitnie o tym, że w obydwu meczach wasi gracze byli na cyku. Bilecików z alkomatu na razie nie ma bo takowego sprzętu nie posiadamy aczkolwiek przedyskutujemy ten temat na najbliższym zebraniu bo przydałoby się zrobić kilka kontroli, aby udowodnić "zapierającym się", że jednak trzeźwi nie są. Krzywych doświadczeń nie mamy ponieważ kiedyś mieliśmy jednego gracza, który to lubił sobie popić ale już go z nami nie ma i nie praktykujemy picia tego typu trunków przed lub w trakcie meczu. To nie my mierzymy Was swoją miarką tylko te zespoły i osoby, które mają z wami styczność. Ich zdanie na Wasz temat było jednoznaczne.

Co do punktu drugiego to cześć odpowiedzi można znaleźć powyżej. Chciałbym jeszcze oświadczyć, że nikt z nas na tym meczu nie łyknął nawet kropelki alkoholu ponieważ jak już wcześniej wspomniałem nie praktykujemy takich zachowań. Wywalaliśmy się raczej o wasze nogi, które zamiast w piłkę trafiały w nasze. Śmieszne też jest stwierdzenie, że gramy delikatnie bo nie potrafimy się utrzymać przy piłce. Właśnie to na tym polega, bo gdybyśmy się jednakowoż nie potrafili utrzymywać przy piłce to gralibyśmy brutalnie a nie ma najmniejszego sensu taka gra gdy można grać normalnie, bez chamstwa i wycinania. Zresztą wasze wyniki dobitnie świadczą o tym co się działo na boisku w dotychczasowych meczach.

Odpowiedziałem Wam na ten wpis ze strony tylko dlatego, że istniejemy już 5 lat, sporo graliśmy w szóstkach i mamy jakieś tam mniejsze lub większe doświadczenie ale nigdy nie spotkaliśmy się z takim zachowaniem wobec nie tylko nas ale też innych. Atakowanie innych za własne zachowanie i ostrzeżenie z zarządu jest trochę nie na miejscu. Jako przedstawiciel NJZ poczułem się trochę urażony tymi słowami a jako przedstawiciel Zarządu chciałbym przekazać, abyście odpuścili sobie tego typu zachowania i zajęli się własną drużyną. Czego też na pewno życzyliby sobie gracze innych drużyn 3ciej ligi.
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Robert Utko Wto 30 Wrz 2008 - 9:29

No panowie, zebyscie sie ktoregos dnia nie przeliczyli i nie zostani zabrani przez patrol ze stadionu. Dotyczy to zreszta wszystkich obecnych podczas rozgrywek na stadionie.
Mamy juz umowe z Policja i Straza Miejska, ktore to sluzby od najblizszego weekendu beda sluzyc nam pomoca i beda co jakis czas odwiedzac stadion podczas meczy szostek. Bedzie to pozwalalo co niektorym niezadowolonym udowodnic ich stan oraz pozbyc sie z terenu jednostek, ktore zamiast bawic sie w pilke, zwyczajnie przeeszkadzaja i psuja calej organizacji wizerunek swoim zachowaniem.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by pojar20 Wto 30 Wrz 2008 - 12:25

W końcu.. niedobrze się robiło patrząc na dziesiątki butelek i śmieci przy ławkach ;p Jakiś monitoring by się przydał ;p
pojar20
pojar20

Liczba postów : 43
Drużyna : S.F.C.
Registration date : 03/06/2008

http://www.santos.netmark.pl

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Robert Utko Wto 30 Wrz 2008 - 12:32

pojar20 napisał:Jakiś monitoring by się przydał ;p
Jest monitoring... w postaci wszystkich grajacych zawodnikow. Jesli Wy bedziecie zwracac takim osobom uwage i wypraszac swoich kibicow/kolegow/przeciwnikow z boiska, to wszystkim bedzie sie przyjemniej gralo.
Pamietajcie, ze od egzekwowania regulaminu jest nie tylko Zarzad ale takze kazda z osob bioracych udzial w rozgrywkach.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Słoma Wto 30 Wrz 2008 - 13:46

Wchodząc na boisko przed swoim meczem należy sprawdzić czy drużyny grające wcześniej zostawiły porządek - jeśli nie to zgłaszamy do obsugujących boiska.
Słoma
Słoma

Liczba postów : 72
Drużyna : Farciarze
Registration date : 04/06/2008

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Niuni(U)ś Sro 15 Paź 2008 - 20:56

Nom fajny wpis Smile
1. Jeśli pisał to ktoś z nas (w tym ja) to podpis na stronie byłby Niuni(U)ś albo jakiś nick zawodnika a relacja z meczu pojawiła się bez mojej wiedzy przez osobę zarejestrowaną na stronie. Umieszczanie "obiektywnych" relacji z meczu umożliwiłem sam. Nie kontrolowałem strony Smile gdy się dowiedziałem że ktoś niby powiedział że relację pisałem sam - stronę najpierw zawiesiłem - (stąd komunikat) 2. Usunąłem.... ale całkiem możliwe że wróci ona do pierwotnego kształtu - jednak relacje z meczów będą pisane przez naszych zawodników a każda relacja będzie podpisana nickiem autora Smile . Pozdro i to na tyle. Mam nadzieję że gdy pojawią się jakieś podejrzenia dot. naszej drużyny - od razu rozwiejecie wątpliwości. Pozdro. i zapraszamy w krótce na naszą stronkę Wink
Niuni(U)ś
Niuni(U)ś

Liczba postów : 20
Age : 35
Drużyna : UNITED
Registration date : 30/08/2008

http://www.phrozen.pl

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by losiu Sro 15 Paź 2008 - 21:23

FORZA UNITED. "Fakin szit" ja pauzuje 2 miechy-kolano pamiątka po meczu z HAOSEM !!!
losiu
losiu

Liczba postów : 14
Drużyna : UNITED
Registration date : 01/10/2008

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Robert Utko Sro 15 Paź 2008 - 21:24

losiu napisał:FORZA UNITED. "Fakin szit" ja pauzuje 2 miechy-kolano pamiątka po meczu z HAOSEM !!!
Coz - uroki tego sportu. Jedyne co pozostaje, to zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by losiu Sro 15 Paź 2008 - 22:04

Wielkie dzięki !!!
szkoda tylko meczu z AC Misie "pewnie by coś wpadło".
ale cóż . dla mnie pozostaje runda rewanżowa . Smile
losiu
losiu

Liczba postów : 14
Drużyna : UNITED
Registration date : 01/10/2008

Powrót do góry Go down

Wpis ekipy UNITED Empty Re: Wpis ekipy UNITED

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach