Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co bym zmienil w szostkach....

+9
pedros08
pojar20
NoRris
Drwal-Siekiery
Haszek
Słoma
tmk
Karol -8
Robert Utko
13 posters

Go down

Co najbardziej przeszkadza mi w szostkach ?

Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap3%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap10%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap3%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap3%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap31%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 31% 
[ 9 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap38%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 38% 
[ 11 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap10%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap0%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap0%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Co bym zmienil w szostkach.... Vote_lcap0%Co bym zmienil w szostkach.... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 29
 
 
Poll closed

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Robert Utko Wto 14 Paź 2008 - 9:02

Bardzo prosze o udzial w ankiecie - byc moze uda sie cos zmienic Smile Zaznaczyc mozna tylko jedna opcje, nie mozna swojego glosu pozniej zmieniac. Ankieta trwa 14 dni, czyli do 28 pazdziernika. Prosze sie nie sugerowac kolejnoscia opcji - jest ona alfabetyczna.

Odwaznych poprosze o krotkie uzasadnienie - jesli czegos nie ma na liscie, prosze o dopisanie w poscie.


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Pią 28 Sty 2011 - 15:29, w całości zmieniany 1 raz
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Karol -8 Wto 14 Paź 2008 - 9:56

Zagłosowałem na marne oświetlenie, które rzeczywiście utradnia przyjęcie/wybicie piłki gdyż jej wogóle nie widać dopiero pojawia się w ostatnim momencie. Obie drużyny mają takie same warunki do gry, ale mam nadzieje,że miasto zastanowi się nad wymianą oświetlenia chociażby tak jak w Wieliszewie.
Karol -8
Karol -8

Liczba postów : 27
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 22/09/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by tmk Wto 14 Paź 2008 - 11:00

co jak co,ale w/g mnie trzeba sie cieszyc, ze oswietlenie w ogole jest,dla mnie bardziej przydatne bylo by zalatwienie sedziow z prawdziwego zdarzenia czy zmniejszenie wpisowego

tmk

Liczba postów : 5
Age : 32
Drużyna : Internazionale Legionowo
Registration date : 06/10/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Słoma Wto 14 Paź 2008 - 11:49

Jako człowiek chyba najlepiej zorientowany w temacie oświetlenia włącze się w temat. Projekt oświetlenia jest wykonany przewiduje ustawienie 6 masztów o wysokości 20m. Na każdym maszcie po 3 halogeny. Takie rozwiązanie daje nam zróżnicowane natężenie światła: 100, 200 lub 500lx. My będziemy pewnie grać pewnie przy 100lx. Przy 500 prowadzi się transmisje telewizyjne. I dochodzimy do pytania kiedy? Chciałbym jak najszybciej ale realny termin to kwiecień 2009. Jak już powiedziałem mam już projekt, teraz do 2 mies. czekam na pozwolenie na budowę, postępowanie przetargowe ok 1 mies i oczekiwanie na słupy (na zamówienie) też ok. 2 mies. No i macie termin. A na razie każdy krople do oczu mniej komputera i telewizji i gramy.

Kolejna sprawa dla ułatwienia życia szóstkowiczom to stworzenie i uaktualnianie listy osób chętnych do sędziowania i obsługi boisk. Komu brakuje kasy np. "na nowe trampki" bierze jakiś dzionek i ją ma. Oczywiście to wiąże się z odpowiedzialnością i kasą. Drużyna, której dyżur przypadał i która ów sędziowanie i obsługę zleciła, płaci dodatkowo gościowi za mecz 10 zł, co daje nam kwotę 20 zł. Zadowolony sędzia bo zarobił i zadowolona drużyna bo pierdziała w domu przed telewizorem.
Oczywiście jest to propozycja ale wiem z lat poprzednich, że pierwszy bym zapłacił.
Słoma
Słoma

Liczba postów : 72
Drużyna : Farciarze
Registration date : 04/06/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Karol -8 Wto 14 Paź 2008 - 12:50

tmk napisał:co jak co,ale w/g mnie trzeba sie cieszyc, ze oswietlenie w ogole jest,dla mnie bardziej przydatne bylo by zalatwienie sedziow z prawdziwego zdarzenia czy zmniejszenie wpisowego

chcemy grac w normalnych warunkach to trzeba placic wiecej niz za stare kartofliska.
Karol -8
Karol -8

Liczba postów : 27
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 22/09/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Gość Wto 14 Paź 2008 - 13:48

Sędziowie!!! Sędziowie!!! Sędziowie!!!

uzasadnienie, nic nie psuje atmosfery w czasie gry niż brak dobrego sędziowania...

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Haszek Wto 14 Paź 2008 - 14:46

Szatnia - czasami by się przydała, szczególnie jak ktoś z daleka przyjedzie, choć jazda samochodem w korkach piłkarskich bywa ekscytująca
Patrole - czasami by się przydały, szczególnie na Eeeee (bez nazwisk)
Kibice - czasami by się przydali, szczególnie ci porządniejsi i kulturalniejsi
Oświetlenie - czasami by się przydało, szczególnie jak ciemność zapada.......
Sędziowie - czasami by się przydali, szczególnie to zawsze.
Wysokie wpisowe - czasami by się przydało, szczególnie że trzeba płacić za boiska dużo (bez sensu)
Parking - czasami by się przydał, szczególnie jak wieżdzają po trzy autobusy naraz.
cheers

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Drwal-Siekiery Wto 14 Paź 2008 - 16:12

dla mnie największy problem to oświetlenie, no i przydała by się jakaś pomoc medyczna podczas meczy bo w naszych szóstkach o uraz wcale nie trudno
Drwal-Siekiery
Drwal-Siekiery

Liczba postów : 6
Drużyna : NKS Siekiera Legionowo
Registration date : 05/06/2008

http://nkssiekiera.c0.pl

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by NoRris Wto 14 Paź 2008 - 16:22

taa, oswietlenie....... a dla mnie boisko jest nie rowne, pilka czasami skacze Very Happy Very Happy Very Happy
NoRris
NoRris

Liczba postów : 40
Age : 34
Drużyna : CopaCabana
Registration date : 03/06/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Drwal-Siekiery Wto 14 Paź 2008 - 16:29

tzn. oswietlenie nie jest jakies fatalne, ale zgodzisz sie chyba ze sporo brakuje do tego co jest np na boisku przy szkole nr 3
Drwal-Siekiery
Drwal-Siekiery

Liczba postów : 6
Drużyna : NKS Siekiera Legionowo
Registration date : 05/06/2008

http://nkssiekiera.c0.pl

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by pojar20 Wto 14 Paź 2008 - 16:32

1. Głosowałem na patrole. Szczególnie z alkomatami Wink Bo mimo coraz częstszej dyskusji coraz więcej osób przychodzi "z gorzelni" lub "na piwo"(oby tylko) na stadion.
2. Nie głosowałem na oświetlenie: bo wiem, że coś się w tym temacie dzieje i nikt tego nie przyśpieszy.
Tutaj nie zgodzę się z przedmówcą oświetlenie jest fatalne! Gramy w ciemnościach, które pogarszają nam mocno wzrok...
3. Jakby można było głosować 2 razy to bym dał głos na sędziów.

Pozdro
pojar20
pojar20

Liczba postów : 43
Drużyna : S.F.C.
Registration date : 03/06/2008

http://www.santos.netmark.pl

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by pedros08 Wto 14 Paź 2008 - 17:40

Zdecydowanie jak większość przedmówców jestem za sędziami i nowym oświetleniem, a musiałem coś wybrać bo można tylko jeden głos oddać to oddałem go na nowe oświetlenie.

pedros08

Liczba postów : 24
Drużyna : Cukiernia Sweet Home
Registration date : 03/06/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Chmiel Wto 14 Paź 2008 - 18:09

Pożar podpisuję się pod Twoja wypowiedzią obiema ręcami Wink bo obalanie flaszki na ławkach jest realnym zagrożeniem dla rozgrywek. i to z dwóch stron. raz że taka grupka niezadowolona z jakiegoś wyniku może wtargnąć na boisko i "ośmielona" kilkoma głebszymi próbować "rewanżu" na przypadkowych osobach. dwa że ewentualne burdy i rozróby obciążą konto nas wszystkich i prawo gry stracą także ci, którzy przez lata zawsze przychodzili sie wyłącznie cieszyć futbolem.
z tego co wszystkim wiadomo niebawem mają byc te patrole, ale bardzo ciekaw jestem czy będą rzeczywiście mandatować, czy tylko wpadna sie poprzechadzać i pójdą.

co do innych propozycji ankiety:
- przy słabym świetle jakoś się gra (mi osobiście nie przeszkadza ono wcale) aczkolwiek przy lepszym na pewno by było milej. a obietnice budowy... no coż we wrześniu była mowa o listopadzie, teraz jest o wiośnie, na wiosnę bedzie... Wink
- sędziowie jacy są tacy są. mimo wielu pomysłów brakuje chętnych do złapania za gwizdek. na początku było dwóch "zawodowych". teraz jeden się wykruszył, drugi raz jest, raz go nie ma. od czasu do czasu pojawi się Eryk, często jest Szymon i ... tyle w tym temacie.
- składka w gruncie rzeczy nie jest taka wysoka. pamiętajmy, że większa jej część idzie na boiska i jest małe pole manewru jej obniżenia. z drugiej strony w ligach warszawskich często płaci się więcej i to za rundę, a nie za rok.
Chmiel
Chmiel

Liczba postów : 122
Age : 40
Drużyna : Lodołamacz
Registration date : 03/06/2008

http://www.lodolamacz.net

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Tyszka Wto 14 Paź 2008 - 18:32

Głosowałem na patrole bo to ograniczyłoby z całą pewnością ilość pijanych pseudokibiców w okolicach stadionu. Ale oświetlenie też jest ważną rzeczą. Jest to amatorska piłka i pomimo, iż na niektórych meczach mam pewne obiekcje co do sędziowania ten punkt zajmuje u mnie dopiero trzecie miejsce.

Tyszka

Liczba postów : 54
Age : 46
Drużyna : KWAS KOT
Registration date : 11/06/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Gość Wto 14 Paź 2008 - 20:31

Mój głos na sedziowanie!!... moim zdaniem powinien na kazdym boisku byc ogarniety sedzia z prawdziwego zdarzenia a nie jakis kumpel kumplaCo bym zmienil w szostkach.... Icon_surprisedktóry robi sobie jaja Co bym zmienil w szostkach.... Icon_arrowz sedziowania...

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Haszek Wto 14 Paź 2008 - 20:43

Copa7 napisał:Mój głos na sedziowanie!!... moim zdaniem powinien na kazdym boisku byc ogarniety sedzia z prawdziwego zdarzenia a nie jakis kumpel kumplaCo bym zmienil w szostkach.... Icon_surprisedktóry robi sobie jaja Co bym zmienil w szostkach.... Icon_arrowz sedziowania...
a nie podobało się sędziowanie ostatnio??
no przecież ostatni mecz sędziował Wam zasłużony Pan Marek, a wtorkowy mecz niezasłużony Haszek.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Gość Sro 15 Paź 2008 - 4:49

On mówi ogolnie Wink

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Robert Utko Sro 15 Paź 2008 - 9:16

NoRris napisał:taa, oswietlenie....... a dla mnie boisko jest nie rowne, pilka czasami skacze Very Happy Very Happy Very Happy
Albo zmien to co palisz albo zmien dilera Smile
I zapomniales o ruchomych bramkach - dzieki nim wygralismy ostatni mecz Smile Chociaz byliscie najblizej w dotychczasowych spotkaniach zdobycia z nami punktu.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Słoma Sro 15 Paź 2008 - 9:44

Jeżeli komuś piłka skacze na boisku to zapraszam na rozegranie najbliższej kolejki na "kartoflisku" jak za dawnych dobrych czasów. Skruszeni wrócicie na "sztuczne" bo tu chociaż piach w zębach nie zgrzyta.
Słoma
Słoma

Liczba postów : 72
Drużyna : Farciarze
Registration date : 04/06/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by paban Wto 24 Lis 2009 - 14:42

Chciałem zauważyć, że niewielkimi kosztami możnaby poprawić ograniczenia boisk. Chodzi o to, że zamiast pachołków ograniczających szerokość boisk, można kupić specjalne taśmy.

Kiedyś obsługa boisk rysowała linie, teraz mogłaby naklejać taśmy.

Chociaż te dwie podłużne rozgraniczające boiska.

paban

Liczba postów : 16
Drużyna : Korsarze
Registration date : 06/10/2009

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by looookasz Sro 25 Lis 2009 - 9:53

paban napisał:Chciałem zauważyć, że niewielkimi kosztami możnaby poprawić ograniczenia boisk. Chodzi o to, że zamiast pachołków ograniczających szerokość boisk, można kupić specjalne taśmy.

Kiedyś obsługa boisk rysowała linie, teraz mogłaby naklejać taśmy.

Chociaż te dwie podłużne rozgraniczające boiska.
Jezeli chodzi o linie to chyba jednak istotniejsze bylyby te ograniczajace pola karne....
Bramkarze bardzo czesto graja "na czuja" "a i sedziowie nie maja mozliwosci zweryfikowania czy powinien byc karny, wolny czy co tam innego...
Ale takie linie naklejane lub rozciagane chyba nie zdalyby egzaminu
looookasz
looookasz

Liczba postów : 127
Drużyna : KS Tęcza
Registration date : 03/06/2008

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Robert Utko Sro 25 Lis 2009 - 10:01

Z liniami naklejanymi jest jeden mały problem - łatwo sie o nie zaczepić, a jeszcze łatwiej je zerwać. Kiedyś w "Let's Go" rozciagali pasy podobne do tych używanych np. w lawetach, jednak były z tego same kłopoty (mocowanie, urazy zawodników itp.).

Rozwiązaniem może byc np. większa ilość pachołków na liniach bocznych. Na polu karnym nie zda to egzaminu z uwagi na rykoszety.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Co bym zmienil w szostkach.... Empty Re: Co bym zmienil w szostkach....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach