Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

+3
Chmiel
Haszek
Robert Utko
7 posters

Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Gość Nie 9 Lis 2008 - 16:37

Panowie Musimy Byc odpowiedzialni w tym za co się bierzemy Mówie to do zarządu.. Ponieważ Dzis Przychodzimy Na mecz o godzinie 16.. ze Skansem a Tu nie ma przygotowanych boisk ani kluczy do magazynu gdzie są pachołki itd.. i nagle o 16:50 dowiadujemy sie że nasze mecze są odwołane ale już mecze godzine pózniej są .. tak nie może być ... Evil or Very Mad

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Robert Utko Nie 9 Lis 2008 - 16:50

Coz, w Zarzadzie jest 9 osob. A jak pracuje wiekszosc wybranych przez Was ludzi widac na zalaczonym obrazku.
Podobnie jest zreszta w przypadku zabran, gdzie tez niektorzy sa kiedy chca, a jak im sie nie chce, to ich nie ma.
Mysle, ze dobrym pomyslem by bylo odpytanie na walnym kazdego z czlonkow Zarzad, czym sie zajmowal i co zrobil podczas swojej kadencji.

I ciekaw jestem, czy ktos sie wypowie w tym temacie ??
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Sprostowanie

Pisanie by Haszek Nie 9 Lis 2008 - 17:06

W związku z zaistniałą sytuacją, jaka miała miejsce w dniu 9 listopada o g. 16 w wyniku której nie mogły odbyć się dwa zaplanowane mecze, w imieniu swoim jak i Zarządu przepraszam zawodników oraz kibiców zespołów : Skansen Sobieskiego, CopaCabana, Tirsped oraz NKS Siekiera.
Brak osoby ze strony Zarządu był spowodowany wypadkiem losowym, na który nikt niestety nie miał wpływu. Mam nadzieje, że takie sytuacje będą zdarzać się sporadycznie i nadal współpraca drużyn sędziujących z Zarządem będzie odbywać się na wysokim poziomie.

Z ww. drużynami w dniu jutrzejszym (poniedziałek) postaram się ustalić dogodny termin rozegrania zaległego meczu, uwzględniając oczekiwania zainteresowanych zespołów.

(dodano po zakończeniu meczy)
P.s. Ze swojej strony pragnę bardzo podziękować kolegom z drużyny Tirspedu. Panowie - macie u mnie dług wdzięczności. Niedość że nie rozegrano waszego spotkanie, niedość że nie było to Waszym obowiązkiem, to pomogliście ogarnąć całą kolejke, sędziując 7 spotkań w tym te "wysokiego ryzyka" oraz jedno bez gwizdka.....


Z nadziejami na lepszą przyszłość,

Szymek Baczyński


Ostatnio zmieniony przez Haszek dnia Nie 9 Lis 2008 - 21:28, w całości zmieniany 1 raz

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Gość Nie 9 Lis 2008 - 20:59

Spoko:)

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Chmiel Nie 9 Lis 2008 - 22:51

Robert Utko napisał:Coz, w Zarzadzie jest 9 osob. A jak pracuje wiekszosc wybranych przez Was ludzi widac na zalaczonym obrazku.
Podobnie jest zreszta w przypadku zabran, gdzie tez niektorzy sa kiedy chca, a jak im sie nie chce, to ich nie ma.
Mysle, ze dobrym pomyslem by bylo odpytanie na walnym kazdego z czlonkow Zarzad, czym sie zajmowal i co zrobil podczas swojej kadencji.

I ciekaw jestem, czy ktos sie wypowie w tym temacie ??

Jedynie mogę mówić za siebię, więc wypowiem się - już we wtorek sygnalizowałem, że w w ten weekend mam zjazd na studiach i zwłaszcza w niedzielę nie będę dyspozycyjny do wydania sprzętu. Nie wiem jakie zajęcia tego dnia mieli inni, ale moim zdaniem niesprawiedliwe jest wrzucanie wszystkich do jednego worka i stwierdzenie, "że się nie chciało, to ich nie było", bo to nie prawda. Nie popadajmy w jakieś paranoje i oczekujmy, że każdy podporządkuje całe swoje życie Szóstkom. Ja na przykład jak płacę za swoją edukację to nie chce z niej rezygnować. Wiadomo często się zdarza, że ktoś jest niedyspozycyjny z innych względów (rodzinnych, edukacyjnych, zawodowych etc.), ale do tej pory zawsze udawało się to jakoś dograć. Cóż w ten weekend tak jak to Szymek stwierdził miejsce miał wypadek losowy, że nie było nikogo i wynikł problem z dwoma meczami. Ok przyłączam się jak najbardziej do przeprosin, ale nie róbmy od razu "polowania na czarownice"...

Nie zgodzę sie równiez ze stwierdzeniem o nieodpowiedzialności Zarządu. Owszem w dniu wyborów na walnym każdy z nas przyjął na siebie pewne obowiazki i odpowiedzialność, ale pragnę zauważyć, ze nie da się na kilka miesięcy naprzód przewidzieć, że jakiegoś konkretnego dnia nie będzie można np. otworzyć magazynu. To po prostu nie możliwe...

Jeśli chcemy żeby wszystko było profesonalnie, zawsze możemy zatrudnić osobę, która będzie miała obowiązek być zawsze w weekendy na zasaadzie: "płacimy ci - wymagamy wszystkiego na tip top".

Naturalnie możemy też rozliczyć i przegonić cały Zarzad (ze mną włącznie), ale pytanie co dalej?
Chmiel
Chmiel

Liczba postów : 122
Age : 40
Drużyna : Lodołamacz
Registration date : 03/06/2008

http://www.lodolamacz.net

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Zenden Pon 10 Lis 2008 - 9:23

Przyłączam się do stanowiska mojego mecenasa czyly Chmiela Wink
Do mnie dzwonił Tomek kilka minut po g.16 ale byłem wtedy w Arkadii więc nie zdążyłbym dojechać i otworzyć.

Może rozwiązaniem było by przekazanie kompletu kluczy budce dzielnych stadionowych ochroniarzy od których za pokwitowaniem mogli by pobierać je drużyny odpowiadające za obsługę w danym dniu?
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Robert Utko Pon 10 Lis 2008 - 12:09

Wszystko sie zgadza, tylko tyle ze niektore twarze pojawiaja sie tylko na meczch a o obowiazkach czlonkow zarzadu zapominaja.

Co od przekazania kluczy ochronie, to nie jest to chyba najlepszy pomysl.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Zenden Pon 10 Lis 2008 - 16:25

hehe no ta, to może u Topka? Coś by można bylo wymyslić.
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by ArT Wto 11 Lis 2008 - 12:51

ArT
ArT

Liczba postów : 6
Drużyna : Fc Hubala
Registration date : 15/10/2008

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Gość Wto 11 Lis 2008 - 14:16


Rolling Eyes chcecie go pozyskac do FC Hubala Rolling Eyes



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Haszek Wto 11 Lis 2008 - 14:19


Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Zenden Wto 11 Lis 2008 - 14:23

Dobry kot cat
Jego z kolei pozyskują Wariaci??
Hehe, widzę, że III liga niebawem będzie znacznie lepsza niż I Very Happy
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Messi II :) Wto 11 Lis 2008 - 18:45

jasne...my kupujemy messiego za 2 jabole

Messi II :)

Liczba postów : 30
Age : 33
Drużyna : AC MISIE
Registration date : 08/09/2008

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Słoma Sro 12 Lis 2008 - 7:16

Ja jak się "nadźgam" to też tak robię. Wielkie mi co.
Słoma
Słoma

Liczba postów : 72
Drużyna : Farciarze
Registration date : 04/06/2008

Powrót do góry Go down

Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU Empty Re: Brak niedzielnych meczy o 16:00 - CZEMU

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach