Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozliczenia poturniejowe....

3 posters

Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Haszek Wto 11 Sie 2009 - 12:43

Robson, rozliczyleś się z Michałem Kobrzyńskim ? ( rozmawiałem z nim w sobotę i powiedział że nie dostał jeszcze pieniążków od Ciebie )

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Robert Utko Wto 11 Sie 2009 - 12:51

Nie wiem dlaczego miałbym się z nim rozliczać, skoro to on powinienen rozliczyc się ze mną... Ustalenia były takie, że do momentu otrzymania przelewu przez Stowarzyszenie, to on ma założyć pieniądze za sędziowanie. Tymczasem jak dobrze wiesz, znakomita część wypłaconych pieniedzy została założona przeze mnie.... Zarówno Eryk jak i osoby, którym Ty płaciłeś, otrzymały wypłatę z moich prywatnych pieniędzy - podobnie z resztą, jak ponad 1.000 zł za sędziowanie rundy rewanżowej....
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Haszek Wto 11 Sie 2009 - 13:06

W takim razie dziś o 19 (już jestem umówiony) oddaje mu 150 złoty, które wziąłem od niego w niedziele podczas turnieju.
Jak będziesz miał pieniądze od Mosiru za turniej - prześlij je (150 zł) na moje konto, z którego wczoraj wysłałem ci pieniądze za wynajem boisk.

Niewiele mnie obchodzą wasze ustalenia. Najpierw coś ustalasz, potem w sms się z tego wycofujesz a finał jest taki, że biorę od gościa kasę i potem świece oczami. I nikt nie każe ci wykładać pieniędzy prywatnych, więc nie wspominaj już o tym, bo to nudne.

A Mosir zrobił przelew wczoraj na fakturę.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Robert Utko Wto 11 Sie 2009 - 13:49

Haszek napisał:W takim razie dziś o 19 (już jestem umówiony) oddaje mu 150 złoty, które wziąłem od niego w niedziele podczas turnieju.
Jak będziesz miał pieniądze od Mosiru za turniej - prześlij je (150 zł) na moje konto, z którego wczoraj wysłałem ci pieniądze za wynajem boisk.
Pieniadze mogę Ci oddać na dwa spposoby - albo poczekasz do wrzesnia i oddam Ci ze składek, albo będe musiał wysłac ze swojego rachunku - wybierz co Ci bardziej pasuje.

Haszek napisał:Niewiele mnie obchodzą wasze ustalenia. Najpierw coś ustalasz, potem w sms się z tego wycofujesz a finał jest taki, że biorę od gościa kasę i potem świece oczami.
Proszę o konkrety - z czego sie wycofuje ? Ustalenia rozliczeń były pomiędzy mną i Michałem przeprowadzone na drodze mailowej.... I nie wiem o jakim świeceniu oczami mówisz - Michał w mailu sam się zadeklarował, że kase wykłada z własnej kieszeni. Jak z tym było, napisałem juz wcześniej.

Haszek napisał:I nikt nie każe ci wykładać pieniędzy prywatnych, więc nie wspominaj już o tym, bo to nudne.
Dobrze, znajdź inny sposób - ew. wyłóż swoje. Bardzo chetnie pójdę na ten układ.

Haszek napisał:A Mosir zrobił przelew wczoraj na fakturę.
Co nie znaczy, że do tej chwili już dotarł.....


Podsumowując - nie wiem czemu rozmawiasz o temacie rozliczeń z Michałem (lub on z Tobą), skoro kwestia została uzgodniona między mną i nim i generalnie dotyczy nas...... Na przyszlość zamiast świecic oczami, skieruj go do mnie....
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Zenden Wto 11 Sie 2009 - 16:52

Co tam chopy się licytujecie? To jak z tym turniejem było? Kasę za udział zbierał MOSiR a Szóstki mają opłacać? TO coś tu chyba nie tego?
Ja tyż nie dostałem piniędzy ale możemy tak zrobić RObson, że poprostu mniejszą składkę wpłacę i będzie ok?
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Robert Utko Wto 11 Sie 2009 - 17:20

No wlasnie nie bardzo - bo oplaty za sedziowaniem (jak dobrze koleg wiecie Wink ) ida standardowo ze starego stowarzyszenia. Faktura za organizacje zostala wystawiona na nowe.

Natomiast jesli chodzi o rozliczenie - to nie widze problemu - mozesz do mnie podjechac i odebrac kaske za sedziowanie.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Zenden Sro 12 Sie 2009 - 6:48

Przy najbliższej okazji Roberto
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Haszek Sob 15 Sie 2009 - 15:26

Robert Utko napisał:Na ostatnim zebraniu Zarządu zostały ustalone poniższe szczegóły dotyczące rozgrywek w sezonie 2009/2010:
Shocked rozumiem że to było jednoosobowe zebranie.


Robert Utko napisał:

Podsumowując - nie wiem czemu rozmawiasz o temacie rozliczeń z Michałem (lub on z Tobą), skoro kwestia została uzgodniona między mną i nim i generalnie dotyczy nas...... Na przyszlość zamiast świecic oczami, skieruj go do mnie....

Zacytował bym Ci sms którego dostałem od Ciebie na dwa dni przed turniejem, ale niestety kasuje na bieżąco. Więc krótka piłka - albo bieżesz się za coś albo odpuszczasz i się nie mieszasz.

Zenden napisał:Co tam chopy się licytujecie? To jak z tym turniejem było? Kasę za udział zbierał MOSiR a Szóstki mają opłacać? TO coś tu chyba nie tego?
Nie znasz szczegółów, a jakieś pierdoły opowiadasz.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Zenden Sob 15 Sie 2009 - 18:21

Chętnie poznam.
Co się tak nerwujecie?
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Robert Utko Sob 15 Sie 2009 - 18:57

Haszek napisał: rozumiem że to było jednoosobowe zebranie.
Tak, bylo to jednoosobowe zebranie, gdyz poza Krzyskiem i Tomkiem reszta ma sprawy szostek w terminie wakacyjnym w powazaniu. Zenek odpisal, ze nie moze, natomiast Ty byles na urlopie. Reszta nawet nie raczyla napisac odczep sie. Moze mialem czekac, az zachce sie szanownemu Zarzadowi zainteresowac sprawami szostek i sie w koncu pojawic na jakims zebraniu ? O zwolaniu zebrania juz nawet nie pisze, gdyz takie poswiecenia sa tylko wtedy, gdy zalatwiacie swoje interesy..... A jakby nadszedl wrzesien, to wielkie zdziwienie czemu nie gramy ? I znowu animuszu i checi dzialania starczyloby na poltorej godziny - tak jak ostatnio bylo ze zbieraniem podpisow i uzupelnianiem brakow na listach...

Haszek napisał: Więc krótka piłka - albo bieżesz się za coś albo odpuszczasz i się nie mieszasz.
To ja Ci podpowiem tresc - Panowie, krotka pilka. Albo ogarniacie dwa boiska i sedziujecie, albo nie ma turnieju. Sprawa prosta - skoro Wy macie sedziowanie w dupie, to ja mam sie martwic i kombinowac, zebyscie fajnie czas spedzili ?? Jesli na to liczysz, to juz Ci odpisuje - niedoczekanie Twoje. Cale szczescie, ze reszta zna tez ta sprawe, gdyz wszyscy dostali takie same sms - lacznie z kolega Zaboklickim....
A tak poza konkursem - skoro mialem sie nie mieszac, to napisz mi dlaczego przychodziles do mnie po kase dla sedziow sobotnich i niedzielnych, zamiast od razu isc do organizatora ?


I idac twoim tropem:
Pewnie sam sobie jestem winien, ze od dwoch miesiecy wybierasz sie do Starostwa po umowe patronacka i umowe przekazania sprzetu ?
No coz, faktycznie - jestes bardzo zapracowany. Praca, urlop, turniej.... wspolczuje Ci, dlatego podpowiadam - juz nie musisz, sam sobie to zalatwilem. Dzieki !

I dla Twojej wiadomosci - nie interesuje mnie, czy Ci sie podoba jednoosobowa decyzja czy nie. Jak masz watpliwosci, to przedstaw wyliczenia kosztow i wyznacz stawke oraz zasady zapisow. A nastepnie postaw wniosek o usuniecia mnie z Zarzadu.

A co Mosiru i rozliczen - w poniedzialek Ci wkleje mail od Kobry, zeby byla jasnosc co do zobowiazan finansowych w stosunku do sedziow na turnieju. Bo zachowania Kobry i jego ekipy na turnieju nawet nie chce mi sie komentowac.... Kto byl, ten widzial.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Haszek Sob 15 Sie 2009 - 21:00

Robert Utko napisał:
Moze mialem czekac, az zachce sie szanownemu Zarzadowi zainteresowac sprawami szostek i sie w koncu pojawic na jakims zebraniu ? O zwolaniu zebrania juz nawet nie pisze, gdyz takie poswiecenia sa tylko wtedy, gdy zalatwiacie swoje interesy..... A jakby nadszedl wrzesien, to wielkie zdziwienie czemu nie gramy ?

No może miałeś czekać. Ale po turnieju nie podejmiesz już takiego ryzyka. Wiesz już dobrze że jesteśmy w stanie zorganizować coś bez Ciebie (narazie tylko sędziowanie) Oczywiście musiałeś na koniec wtrącić się i zabrać Eryka na swój mecz o 3 miejsce - opóźniając całą impreze. A po co? A zwołanie zebrania w środę z terminem czwartkowym to prawdziwy majstersztyk.

Robert Utko napisał: Sprawa prosta - skoro Wy macie sedziowanie w dupie, to ja mam sie martwic i kombinowac, zebyscie fajnie czas spedzili ?? Jesli na to liczysz, to juz Ci odpisuje - niedoczekanie Twoje. Cale szczescie, ze reszta zna tez ta sprawe, gdyz wszyscy dostali takie same sms - lacznie z kolega Zaboklickim....

Ale kto ci każe się martwić i kombinować? Nie rób tu z siebie męczennika.


Robert Utko napisał: A tak poza konkursem - skoro mialem sie nie mieszac, to napisz mi dlaczego przychodziles do mnie po kase dla sedziow sobotnich i niedzielnych, zamiast od razu isc do organizatora ?

A powiedziałeś choć słowo o ustaleniach z Mosirem. Organizatorem było również Stowarzyszenie, a dostęp do środków pieniężnych masz tylko i wyłącznie Ty i nikt więcej.


Robert Utko napisał:I idac twoim tropem:
Pewnie sam sobie jestem winien, ze od dwoch miesiecy wybierasz sie do Starostwa po umowe patronacka i umowe przekazania sprzetu ?
No coz, faktycznie - jestes bardzo zapracowany. Praca, urlop, turniej.... wspolczuje Ci, dlatego podpowiadam - juz nie musisz, sam sobie to zalatwilem. Dzieki !

Oczywiście że nie pojechalem. Za to jak się wobec mnie zachowujesz akonto pieniędzy za wynajem boiska. Może jesteś starszy pare lat, ale dziada z siebie nie dam robić.
150 złotych przekazałem Michałowi. Ja w tym sezonie drużyny nie zgłaszam, więc z wpisowego mi nie potrącisz. Nie musisz też robić przelewu z własnego konta. (znowu bedziesz męczennikiem) Wystarczy że wyjmiesz z konta szóstkowego do którego dostęp masz tylko Ty, pójdziesz do Pekao S.A. (masz blisko) i wpłacisz na moje konto i będziemy kwita.

Robert Utko napisał: I dla Twojej wiadomosci - nie interesuje mnie, czy Ci sie podoba jednoosobowa decyzja czy nie. Jak masz watpliwosci, to przedstaw wyliczenia kosztow i wyznacz stawke oraz zasady zapisow.

O tym, że Ciebie to nie interesuje to ja doskonale wiem. Pewnie że mam wątpliwości, ale tak zmonopolizowałeś obsługę szóstek, że wiesz dobrze tak samo jak ja że jest to na tą chwilę nierealne. Przykład: podaj mi choć jedną osobę oprócz Ciebie która wie jaki jest stan konta szóstek w Lukas Banku.

Robert Utko napisał: A co Mosiru i rozliczen - w poniedzialek Ci wkleje mail od Kobry, zeby byla jasnosc co do zobowiazan finansowych w stosunku do sedziow na turnieju. Bo zachowania Kobry i jego ekipy na turnieju nawet nie chce mi sie komentowac.... Kto byl, ten widzial.
W poniedziałek? A po co? Było go wkleić przed turniejem jak żeś sms wysyłał. Wtedy byłaby sprawa jasna. A mi się nie chce komentować Twojego zachowania drugiego dnia jak chciałeś zglaszać że w Skansenie gra inny bramkarz niż w sobotę.

Robert Utko napisał:A nastepnie postaw wniosek o usuniecia mnie z Zarzadu.
Nie bądź śmieszny. Szóstki to nie piaskownica przed blokiem.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Robert Utko Nie 16 Sie 2009 - 3:35

Ponieważ jak zwykle mało faktów, dużo zarzutów to po kolei:

1. No może miałeś czekać. Ale po turnieju nie podejmiesz już takiego ryzyka. Wiesz już dobrze że jesteśmy w stanie zorganizować coś bez Ciebie (na razie tylko sędziowanie) Oczywiście musiałeś na koniec wtrącić się i zabrać Eryka na swój mecz o 3 miejsce - opóźniając całą imprezę. A po co? A zwołanie zebrania w środę z terminem czwartkowym to prawdziwy majstersztyk.
Jeśli organizacja ma wyglądać tak samo jak sędziowanie, to gratuluje organizacji. Porozmawiaj sobie z ludźmi co sądzą o takiej organizacji - ja rozmawiałem i wszyscy byli bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu "organizacji i sędziowania". Jeśli chodzi finał i półfinał, decyzja o równoległej grze była Kobry - wg moich ustaleń najpierw miał być grany mecz o trzecie miejsce, później finał. Oba mecze miał sędziować Eryk. Drugi sędzia (Tomek Bieliński) również był ustalony wcześniej - dogadywał się z nim Krzysiek jeszcze przed półfinałami. Zebranie było zwołane trzy dni przed turniejem z prostego powodu - braku chętnych do sędziowania. Niestety, z przyczyn osobistych Michał Szymański się wycofał, natomiast próby znalezienia innego sędziego spełzy na niczym – każdy członek Zarządu miał je gdzieś, bo grał na turnieju. Po otrzymaniu od członków Zarządu takiej a nie innej odpowiedzi wysłałem sms o zebraniu Zarządu – proste i jednocześnie jedyne wyjście z sytuacji i sposób na ustalenie czegokolwiek. Jak się okazało, zarówno sędziowanie jak i zebranie zostało zlane. Z tego a nie innego powodu został wysłany kolejny sms (Twoja ulubiona krótka piłka). Ryzyko zwołania zebrania jestem w stanie podjąć w każdej chwili - podaj termin.... I nie wiem o jakim opóźnieniu mówisz, skoro skończyliśmy grę rónolegle, pomimo prawie dzisięciominutowego czekania na wyjście na plac ekipy Fuero.

2. Ale kto ci każe się martwić i kombinować? Nie rób tu z siebie męczennika.
Nie robię - stwierdzam fakty. A martwić się i kombinować "każe" mi nasz niezwykle mobilny i zainteresowany wszystkimi sprawami Zarząd.

3. A powiedziałeś choć słowo o ustaleniach z Mosirem. Organizatorem było również Stowarzyszenie, a dostęp do środków pieniężnych masz tylko i wyłącznie Ty i nikt więcej.
Albo masz krótka pamięć, albo wybiórczą. O sposobie rozliczenia doskonale wiedziałeś, gdyż w momencie gdy brałeś ode mnie pieniądze dla sędziów Ci o tym mówiłem. Zarówno w sobotę jak i niedzielę. I nie zaprzeczysz, gdyż był przy tym Eryk, któremu również wypłacałem kasę. O stosunku Kobry do całego turnieju nie chce mi się pisać - ale o tym juz wspominałem.

4. Oczywiście że nie pojechałem. Za to jak się wobec mnie zachowujesz akonto pieniędzy za wynajem boiska. Może jesteś starszy parę lat, ale dziada z siebie nie dam robić. 150 złotych przekazałem Michałowi. Ja w tym sezonie drużyny nie zgłaszam, więc z wpisowego mi nie potrącisz. Nie musisz też robić przelewu z własnego konta. (znowu będziesz męczennikiem) Wystarczy że wyjmiesz z konta szóstkowego do którego dostęp masz tylko Ty, pójdziesz do Pekao S.A. (masz blisko) i wpłacisz na moje konto i będziemy kwita.
Szkoda, że nie powiedziałes od razu, że nie załatwisz tej sprawy. Przynajmniej byłaby jasna sytuacja i załatwiłbym wszystko znacznie wcześniej. Natomiast co do zachowania, to nie Ty chodziłeś za mną przez miesiąc i się prosiłeś o łaskawą zapłatę za boisko, Tylko ja za Tobą. Sam mi proponowałes kilka terminów rozliczenia. Natomiast tekst w obecności Twoich kolegów w stylu "zapłacę jak będę chciał, a jak nie będę chciał to nie zapłacę, gdyż i tak Wariatów juz nie ma" na pewno nie padł z moich ust. A fakt ten możesz potwierdzić u Janka i u Stańczaka obecnych przy tej rozmowie - odbytej przy okazji płacenia za wynajem przez Skansen. Oczywiście to ja robiłem z Ciebie dziada w obecności Twoich kolegów... Zastanów się najpierw dobrze nad tym co piszesz. A jak byś się zainteresował szóstkami lub przynajmniej przeczytał to co napisałem już nawet w tym temacie - na koncie szostkówym przeznaczonym do opłat za sędziowanie (starego Stowarzyszenie) kasy brak i pojawi się dopiero po zebraniu składek i zrobieniu przekazania - identycznego jak w zeszłym roku. Z nowego mogę Ci wypłacić, jak podpiszesz umowę-zlecenie. Jest to jedyny sposób pozwalający na wypłatę pieniędzy z tego rachunku i przeznaczenia ich na opłaty za sędziowanie. Oczywiście tego tez nie wiesz, czy nie chcesz po prostu pamiętać ? Poza tym nie bardzo rozumiem całą sprawę - dlaczego Kobra upominał sie u Ciebie o kasę, skoro sam ze mną ustalał zasady rozliczania się za Turniej ? Poza tym czy ja Ci powiedziałem, że tych 150 zeta Ci nie oddam ? Ponadto proszę żebyś mi wskazał moment, w którym zachowałem się w wymieniony przez Ciebie sposób: "Za to jak się wobec mnie zachowujesz akonto pieniędzy za wynajem boiska. Może jesteś starszy parę lat, ale dziada z siebie nie dam robić." Każdy ode mnie otrzymuje sms aż do momentu zapłacenia za wynajem, nie jesteś tutaj żadnym wyjątkiem. I nie tylko Wariaci znaleźli się w temacie dłużnicy - ląduje tam każdy, kto nie zapłacił.

5. O tym, że Ciebie to nie interesuje to ja doskonale wiem. Pewnie że mam wątpliwości, ale tak zmonopolizowałeś obsługę szóstek, że wiesz dobrze tak samo jak ja że jest to na tą chwilę nierealne. Przykład: podaj mi choć jedną osobę oprócz Ciebie która wie jaki jest stan konta szóstek w Lukas Banku.
Osobą, która ma dostęp do konto od dnia jego otwarcia, zarówno przez internet jak i za pomocą karty bankomatowej, jest Tomek Bieliński. Wszystkie operacje na koncie (oprócz bieżących wypłat bankomatowych) muszą być autoryzowane przez dwie osoby. Nawet wprowadzenie nr rachunku bankowego MOSIR-u musiało być autoryzowane przez nas dwóch łącznie.

Ponadto na ostatnim Walnym każdy otrzymał sprawozdanie finansowe za 2008 rok zarówno z działalności nowego jak i starego Stowarzyszenia. Stan obu rachunków masz na nich podany. Oba zresztą też podpisywałeś....
Ponadto jeśli masz wątpliwości, to służe informacjami - wystarczy zadać pytanie.

6. W poniedziałek? A po co? Było go wkleić przed turniejem jak żeś sms wysyłał. Wtedy byłaby sprawa jasna. A mi się nie chce komentować Twojego zachowania drugiego dnia jak chciałeś zgłaszać że w Skansenie gra inny bramkarz niż w sobotę.
Po to, by zaspokoić Twoją teorię spiskową dziejów. A dlatego dopiero w poniedziałek, że mam go na firmowej skrzynce mailowej, do której nie mam dostępu z innej lokalizacji niż miejsce pracy. A co do Skansenu - nie znasz sprawy, wiec się nie wychylaj. Pomijając juz reguły turnieju - potwierdzone w sobotę przez Michała w trakcie wypełniania list a później zmienione w niedzielę m.in. pod swoja drużynę - miały grać osoby tylko wpisane na listę - zresztą przy tej rozmowie był - o ile dobrze pamiętam - też Chmiel, który wypisywał akurat listę swojego zespołu. A co Skansenu - to mieliśmy małe "porachunki" za zeszłe turnieje. I jakbyś sprawą zainteresował się do końca a nie tylko wybiórczo, to graliśmy w takich składach w jakich przyszliśmy. Niestety, niektórzy dostosowują reguły do swoich potrzeb, a tak bawić się nie zamierzam. Dlatego do przyszłorocznego turnieju i jego regulaminu zgłoszę Kobrze odpowiednie uwagi. Są tylko dwie możliwości na uniknięcie nieporozumień - albo jasna deklaracja w zasadach zapisów że gramy tylko ludźmi wpisanymi na listę, albo jasna informacja że grać może każdy kto przyjdzie.


6. Nie bądź śmieszny. Szóstki to nie piaskownica przed blokiem.
Szymon, sam jesteś śmieszny. Nie podałeś jeszcze żadnego faktu, na razie rzucasz tylko oskarżenia. I przy okazji z Tobie tylko wiadomego powodu zachowujesz się jak wymienione wcześniej "dziecko w piaskownicy".
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Haszek Nie 16 Sie 2009 - 21:31

Chrzanisz takie dyrdymały, że polemika z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Sam sobie zaprzeczasz w kolejnych postach. I jeszcze zarzucasz mi, że nie podaje żadnych argumentów. To się po prostu w głowie nie mieści. Ochłoń trochę, przeczytaj jeszcze raz po kolei, co napisałeś i nie ośmieszaj się.
Mam porozmawiać z ludźmi? - Ty pierwszy porozmawiaj a dowiesz się, co sądzą o tym wszystkim. Ale nie ze swoimi kolegami z boiska i chłopakami z Copa Cabany płaczącymi po porażce - tylko z kimś bezstronnym.
Tomek Bieliński - pogadaj z nim jak było a nie piszesz kolejne pierdoły. Tomek po 15 minutach oczekiwania sam zszedł z "górki" i zaproponował, że może posędziować. Nic przed półfinałami nie wiedział.
Co do rozliczenia za sędziowanie - mnie odsyłasz do Kobry, dlaczego Eryka nie odesłałeś?
itd. itp.

Chętnie przeczytam Twoją odpowiedź na powyższy tekst, ale męczy mnie przeogromnie bezsensowna polemika z Tobą. Wychodzę z założenia, że uważasz się za nieomylnego i robiącego wszystko najlepiej i nie docierają do Ciebie żadne argumenty a i wszystko odbierasz jak atak na swoją osobę, czego dowodem jest:

"Szymon, sam jesteś śmieszny. Nie podałeś jeszcze żadnego faktu, na razie rzucasz tylko oskarżenia. I przy okazji z Tobie tylko wiadomego powodu zachowujesz się jak wymienione wcześniej "dziecko w piaskownicy"."

Ze swojej strony kończę te nasze sprzeczki na tym poście, pogadamy pewnie osobiście przy najbliższej okazji.

Haszek

Liczba postów : 191
Age : 41
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 03/06/2008

https://www.facebook.com/pages/Legionowskie-Amatorskie-Ligi-Pi%C5

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Robert Utko Pon 17 Sie 2009 - 19:08

I zgodnie z obietnicą, poniżej masz treść korespondencji z Michałem - Twoją uwagę zwracam na przedostatnie zdanie.

Utko, Robert pisze:
> Witam,
>
> Stowarzyszenie pomoze (pewnie moimi rekoma Sad )
>
> Co do rachunku - mogę Ci wsytawic nawet dzisiaj.
>
> Co do zalozenia kasy za sedziowanie - bardzo chetnie, tylko wskaz palcem tego, kto zalozy.... Ja już zalozylem za szostki ponad 1.000 zeta, żeby runde rewanzowa dograc do konca...
>
> Co do sedziowania - będzie Eryk, będę ja, będzie Zarzad SLALP... Jak
> masz jeszcze kogos chetnego, to dawaj - podzielmy się Smile
>
>
> Pozdrawiam
> -----------------------------------
> Robert Utko
>
>
> -----Original Message-----
> From: Michał Kobrzyński [mailto:sport@mosir-legionowo.pl]
> Sent: Tuesday, July 28, 2009 1:27 PM
> To: Utko, Robert [ICG-MKTS]
> Subject: pyr
>
> witam,
>
>
> małe pytanko
>
>
> czy stowarzyszenie pomoże w sprawie protokołów meczowych ??
>
>
>
> trzeba by raczej przygotować gotowe protokoły (nazwy drużyn i nazwiska
> do zaznaczania strzelców)
>
> czyli 30 na i 16 na niedziele.
>
> a co do sedziowania - czy mozesz mi dac znac kto bedzie ??
>
> a rachunek im szybciej wystawisz tym predzej kasa pójdzie (trzeba by
> założyć i sędziom dać gotówkę a kasa wpłynie na konto stowarzyszenia)
>
>
>
>
>
oki
jak rozumiem przygotujesz protokoły Smile
jeśli chodzi o sędziowanie - wystaw rachunek a ja mogę założyć swoją gotówkę, jak mosir ci przeleje na konto to mi oddasz.
nie chcę żeby sędziowie czekali kilka dni na kaskę skoro popracują w weekend.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Rozliczenia poturniejowe.... Empty Re: Rozliczenia poturniejowe....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach