Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pytanie do prezydenta.

Go down

Pytanie do prezydenta. Empty Pytanie do prezydenta.

Pisanie by Robert Utko Pią 4 Gru 2009 - 10:13

W dniu dzisiejszym do Prezydenta zostało wysłane następujące pytanie:


Panie Prezydencie, niestety nie odpowiedział Pan na moje pytania zadane 15.03 i 06.04 - przyznam, że nie rozumiem odpowiadania jedynie na wybrane pytania. Mam zatem propozycje, aby zmienić ustawienia strony w taki sposób, aby zadane pytania od razu pojawiały się na stronie i wtedy bedzie wiadomo na jakie pytania Pan odpowiada, a na jakie nie.

A wracając do nurtującego mnie tematu - Pańską decyzja KS Legionovia otrzymała 142 000 PLN na zadania w zakresie wspierania rozwoju sportu i rekreacji dorosłych mieszkańców miasta w dziedzinie piłka nożna. Czy mógłby mi Pan opisać jakież to zadania w tym zakresie wypełnia KS Legionovia? Chciałbym podkreślić, iż chodzi o DOROSŁYCH mieszkańców naszego miasta. Oraz w czym te zadania przewyższają zadania realizowane w ramach rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie Legionowskie Amatorskie Ligi Piłkarskie w których bierze udział co najmniej 600 osób i które zostały przez Pana wsparte kwotą zaledwie 10 000 PLN. Powyższe pytanie dotyczy także Salosu, wspartego kwotą 11.000 zł
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach