Terminarz 15-16.05.2010
4 posters
Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE :: Terminarze :: Sezon 2009/2010 - runda wiosenna
Strona 1 z 1
Terminarz 15-16.05.2010
Na teren boiska wstęp mają tylko osoby biorące udział w rozgrywkach, tzn. zawodnicy w odpowiednim stroju sportowym. Wszystkie pozostałe osoby mogą obserwować mecze z trybun przed ogrodzeniem.
UWAGA !!!
W trakcie weekendu można uzupełniać brakujące dane w deklaracjach. Występ zawodników, których dane będą niepełne lub będzie brakować podpisu - skutkować będzie walkowerem.
Ewentualne prośby dotyczące terminarza należy zgłaszać najpóźniej w niedzielę wieczorem - w poniedziałek musimy dostarczyć do MOSIR-u terminarz rozgrywek.
Sobota - 15.05.2010
A 18.00 Nie Jest Źle - FC Teletubbies - zmiana godziny z 19:00 na 18:00
C 18.00 Szczypiorno - Santos Futebol Clube
A 19.00 FC Standard - Leg Bud
B 19.00 Opór Melanż - Oldboys Legionovia - zmiana godziny z 18:00 na 19:00
C 19.00 FC Hubala - Guciniaki
A 20.00 Enen - CopaCabana - odwołany
B 20.00 AC Misie - Tirsped
C 20.00 FC V.I.O. - Spokojne Termosy
A 21.00 PSV - Eska
B 21.00 Koneser - Haos
C 21.00 Korsarze Pomiechówek - Paździochy
Obsługa boisk i sędziowanie:
KS Tęcza
Niedziela - 16.05.2010
A 18.00 Skansen Sobieskiego - Lodołamacz
B 18.00 Grom Legionowo - Korsarze Pomiechówek
C 18.00 Pub Gryff - KS Tęcza
A 19.00 Enen - FC Mickiewicza
B 19.00 Koneser - Szczypiorno
C 19.00 FC Teqilla - Formacja
A 20.00 Boca Juniors - CopaCabana
B 20.00 Eska - Haos
C 20.00 Canarinhos - Szkoda Czasu
A 21.00 Farciarze - Osiedle N.D.M.
B 21.00 Santos Futebol Clube - Wariaci Team
C 21.00 Nie Jest Źle - Opór Melanż
Obsługa boisk i sędziowanie:
Guciniaki
UWAGA !!!
W trakcie weekendu można uzupełniać brakujące dane w deklaracjach. Występ zawodników, których dane będą niepełne lub będzie brakować podpisu - skutkować będzie walkowerem.
Ewentualne prośby dotyczące terminarza należy zgłaszać najpóźniej w niedzielę wieczorem - w poniedziałek musimy dostarczyć do MOSIR-u terminarz rozgrywek.
Sobota - 15.05.2010
A 18.00 Nie Jest Źle - FC Teletubbies - zmiana godziny z 19:00 na 18:00
C 18.00 Szczypiorno - Santos Futebol Clube
A 19.00 FC Standard - Leg Bud
B 19.00 Opór Melanż - Oldboys Legionovia - zmiana godziny z 18:00 na 19:00
C 19.00 FC Hubala - Guciniaki
B 20.00 AC Misie - Tirsped
C 20.00 FC V.I.O. - Spokojne Termosy
A 21.00 PSV - Eska
B 21.00 Koneser - Haos
C 21.00 Korsarze Pomiechówek - Paździochy
Obsługa boisk i sędziowanie:
KS Tęcza
Niedziela - 16.05.2010
A 18.00 Skansen Sobieskiego - Lodołamacz
B 18.00 Grom Legionowo - Korsarze Pomiechówek
C 18.00 Pub Gryff - KS Tęcza
A 19.00 Enen - FC Mickiewicza
B 19.00 Koneser - Szczypiorno
C 19.00 FC Teqilla - Formacja
A 20.00 Boca Juniors - CopaCabana
B 20.00 Eska - Haos
C 20.00 Canarinhos - Szkoda Czasu
A 21.00 Farciarze - Osiedle N.D.M.
B 21.00 Santos Futebol Clube - Wariaci Team
C 21.00 Nie Jest Źle - Opór Melanż
Obsługa boisk i sędziowanie:
Guciniaki
Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Czw 13 Maj 2010 - 10:36, w całości zmieniany 1 raz
Re: Terminarz 15-16.05.2010
Co to jest FC Teletubbies???
continere- Liczba postów : 17
Drużyna : Grom Legionowo
Registration date : 07/12/2009
Re: Terminarz 15-16.05.2010
UWAGA!
Dziś mecze ODBYWAJĄ SIĘ normalnie w/g terminarza
- pomimo opadów deszczu.
Wróciłem przed chwilą ze stadionu - więc informacja jest pewna.
Dziś mecze ODBYWAJĄ SIĘ normalnie w/g terminarza
- pomimo opadów deszczu.
Wróciłem przed chwilą ze stadionu - więc informacja jest pewna.
Re: Terminarz 15-16.05.2010
I LIGA
Boca Juniors MAP P.Groszyk : CopaCabana 3 : 3
Canarinhos : Szkoda Czasu 3 : 2
Enen : FC Mickiewicza 7 : 4
FC Teqilla : Formacja 0 : 5 v.o.
Pub Gryff : KS Tęcza 5 : 2
Skansen Sobieskiego : Lodołamacz 5 : 2
II LIGA
Farciarze : Osiedle N.D.M. 2 : 3
FC Hubala : Guciniaki 8 : 2
FC Standard : Leg Bud 6 : 6
FC V.I.O. : Spokojne Termosy 2 : 6
III LIGA
Eska : Haos 6 : 6
Grom Legionowo : Korsarze Pomiechówek 1 : 3
Koneser : Szczypiorno 1 : 9
Nie Jest Źle : Opór Melanż 4 : 4
Santos Futebol Clube : Wariaci Team 4 : 1
AC Misie : Tirsped 1 : 5
Koneser : Haos 0 : 5 v.o.
Korsarze Pomiechówek : Paździochy 4 : 3
Opór Melanż : Oldboys Legionovia 3 : 11
PSV : Eska 2 : 14
Szczypiorno : Santos Futebol Clube 2 : 3
Boca Juniors MAP P.Groszyk : CopaCabana 3 : 3
Canarinhos : Szkoda Czasu 3 : 2
Enen : FC Mickiewicza 7 : 4
FC Teqilla : Formacja 0 : 5 v.o.
Pub Gryff : KS Tęcza 5 : 2
Skansen Sobieskiego : Lodołamacz 5 : 2
II LIGA
Farciarze : Osiedle N.D.M. 2 : 3
FC Hubala : Guciniaki 8 : 2
FC Standard : Leg Bud 6 : 6
FC V.I.O. : Spokojne Termosy 2 : 6
III LIGA
Eska : Haos 6 : 6
Grom Legionowo : Korsarze Pomiechówek 1 : 3
Koneser : Szczypiorno 1 : 9
Nie Jest Źle : Opór Melanż 4 : 4
Santos Futebol Clube : Wariaci Team 4 : 1
AC Misie : Tirsped 1 : 5
Koneser : Haos 0 : 5 v.o.
Korsarze Pomiechówek : Paździochy 4 : 3
Opór Melanż : Oldboys Legionovia 3 : 11
PSV : Eska 2 : 14
Szczypiorno : Santos Futebol Clube 2 : 3
Similar topics
» Terminarz 03-05.07.2010
» Terminarz 25-26.09.2010
» Terminarz 08-12.07.2010
» Terminarz 08-09.05.2010
» Terminarz 13-14.03.2010
» Terminarz 25-26.09.2010
» Terminarz 08-12.07.2010
» Terminarz 08-09.05.2010
» Terminarz 13-14.03.2010
Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE :: Terminarze :: Sezon 2009/2010 - runda wiosenna
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
|
|