Terminarz 16-17.10.2010

Go down

Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by Robert Utko on Sro 13 Paź 2010 - 5:52

Sobota - 16.10.2010
A 18.00 Canarinhos - Pub Gryff
B 18.00 FC Standard - Lodołamacz
C 18.00 FC Teqilla - Eska przełożony na prośbę Eski
A 19.00 Tirsped - Łódka Bols J.P.
B 19.00
C 19.00 Szczypiorno - Szkoda Czasu
A 20.00 FC V.I.O. - Milan
B 20.00 Opór Melanż - FC Tajfun
C 20.00 GTW - Koneser
A 21.00 Queens Park - AC Misie
B 21.00 Gol Hunters - Demony Szybkości
C 21.00 Real Piaski - NJZ

Obsługa boisk i sędziowanie:
Zarząd SLALP

Niedziela - 17.10.2010

A 19.00 Pub Gryff - KS Tęcza
B 19.00 Eska - Oldboys Legionovia
C 19.00 Enen - FC Mickiewicza
A 20.00 Boca Juniors - CopaCabana
B 20.00 Farciarze - FC Teqilla
C 20.00 Skansen Sobieskiego - Leg Bud
A 21.00 Canarinhos - Spokojne Termosy
B 21.00 PEC Legionowo - Przystanek
C 21.00 Osiedle N.D.M. - Formacja

Obsługa boisk i sędziowanie:
Lodołamacz
[b]


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Pią 15 Paź 2010 - 18:21, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by Gość on Czw 14 Paź 2010 - 10:40

Zatem żeby nie marnować boiska, proponuję w miejsce zawieszonej drużyny wstawić mecz Santosu, np. z Haosem lub Wariatami bounce

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by Darek on Pią 15 Paź 2010 - 8:03

Drużyna ESKA prosi TEQILE o przełożenie jutrzejszego meczu. Niestety nie będzieli mieli składu bo chłopaki wieczorem wracają z Niemiec i będą w Wawie po północy.

Proszę o kontakt w tej sprawie 696 041 986 lub 505 220 282

Darek

Liczba postów : 10
Drużyna : ESKA
Registration date : 15/10/2009

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by Robert Utko on Nie 17 Paź 2010 - 22:34

I LIGA
Boca Juniors MAP P.Groszyk : CopaCabana 2 : 4
Canarinhos : Spokojne Termosy 4 : 2
Enen : FC Mickiewicza 10 : 2
Osiedle N.D.M. : Formacja 3 : 3
Pub Gryff : KS Tęcza 11 : 3
Skansen Sobieskiego : Leg Bud 4 : 1
Canarinhos : Pub Gryff 9 : 5

II LIGA
Eska : Oldboys Legionovia 4 : 9
Farciarze : FC Teqilla 3 : 1
PEC Legionowo : Przystanek 4 : 12
FC Standard : Lodołamacz 3 : 4
Szczypiorno : Szkoda Czasu 2 : 8

III LIGA
FC V.I.O. : Milan 4 : 3
Gol Hunters : Demony Szybkości 5 : 6
GTW : Koneser 2 : 3
Queens Park : AC Misie 4 : 3
Real Piaski : NJZ 1 : 1
Tirsped : Łódka Bols J.P. 0 : 9
avatar
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 40
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

Zobacz profil autora http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by Karol -8 on Pon 18 Paź 2010 - 16:09

Wariaci Team - SFC 2-1. Mecz rozegrany w sb o 19.
avatar
Karol -8

Liczba postów : 27
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 22/09/2008

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by mariusz_931 on Czw 21 Paź 2010 - 12:38

Opór Melanż - FC Tajfun 5-8

mariusz_931

Liczba postów : 4
Drużyna : FC Tajfun
Registration date : 02/09/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Terminarz 16-17.10.2010

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach