Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybory 2010 - dyskusja

4 posters

Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Wybory 2010 - dyskusja

Pisanie by Andre10 Wto 9 Lis 2010 - 12:43

Ja oczywiście życze powodzenia Robert,nie miałem na myśli nic złośliwego,(czasy buńczucznych i głośnych małolatów z Łódki robiących zamęt na forum przy każdej okazji minął...przynajmniej narazie:P),tez jestem zdania że lepiej mieć tam swoich ludzi.Myslę że powinieneś uzyskać wymaganą liczbę głosów,bo mimo wszystko szóstki są dobrze prowadzone i sprawiaja nam wielką frajdę już od kilku lat,a chcąc nie chcąc są głównie z Tobą kojarzone.Więc powodzenia.Kończe wątek bo się wiec wyborczy zrobi z tego forum zaraz:P

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Wybory 2010 - kandydatury

Pisanie by Gość Wto 9 Lis 2010 - 13:57

Skoro już jesteśmy przy wyborach, to... LISTA nr 24, pozycja nr 2 Razz

Nie wrzucę wyborczego awatara w stylu Roberta, bo to jego portal i byłoby nieładnie z mojej strony - w końcu to konkurencyjny KWW. Na szczęście nie rywalizujemy w tym samym okręgu Smile

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Wybory - posty

Pisanie by Chmiel Wto 9 Lis 2010 - 18:45

jakkolwiek popieram wszelkie kandydatury osób związanych z Szóstkami i sportem lokalnym w ogóle, to jednak sugerowałbym przeniesienie dyskusji politycznej do odrębnego wątku/działu forum. przy okazji chętnie zapoznałbym się z programami wyborczymi poszczególnych kandydatów z "naszego środowiska" i myślę, że nie tylko ja.
p.s.
Lejzer ten portal należy do wszystkich użytkowników i każdy ma tu prawo, o ile nie obraża innych, prezentować swoje poglądy. jeśli coś nie jest o piłce, to do tego służy zakładka "ogólne". a avataru nikt Ci przecież nie zabrania zmienić Wink
Chmiel
Chmiel

Liczba postów : 122
Age : 40
Drużyna : Lodołamacz
Registration date : 03/06/2008

http://www.lodolamacz.net

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Wybory 2010 - kandydatury

Pisanie by Robert Utko Wto 9 Lis 2010 - 19:38

Andre10 napisał:chociaż akurat teraz myślami jest pewnie przy wyborach:P
A jeśli chodzi o wybory - bez kogoś, kto powalczy o nas, będziemy cały czas na marginesie. Podczas wszelkich spotkań i rozmów o pomocy, udostępnieniu pomieszczeń, szatni, boiska, pomocy w organizacji turnieju słyszę jeden argument - po co, skoro z grupy osób grających w szóstkach odsetek biorących udział w wyborach jest niewielki ?? (Czytaj: pożytek dla rządzących mały, bo elektorat mały ?))

Może mój start oraz kilku innych osób pokaże, że jednak "środowisko sportowe" ma jakąś siłę ? Może gdyby ktoś z tej grupy osób, które zostaną przedstawione w najbliższym czasie na forum, uzyskał mandat radnego miasta lub powiatu, podejście zmieniło by się ?

Ja mogę tylko zachęcić do wzięcia udziału w wyborach - głosujcie na konkretnych ludzi, tych których znacie.
Jeśli ktoś do tego zdecyduje się zagłosować na mnie lub polecić głosowanie na mnie swojej rodzinie i znajomym - to będzie mi tym bardziej miło.

PIOTRZE
Forum zostało założone przeze mnie, ale ma służyć szóstkom.
Dlatego spokojnie zamieszczaj swój avatar - masz do tego pełne prawo jako użytkownik tego forum.


Jesli chodzi o prośbę Chmiela, to priorytetowe miejsce w mojej głowie zajmują następujące kwestie:
- Poprawienie komunikacji z Warszawą: większa częstotliwość linii SKM, większa ilość autobusów w godzinach porannych i wieczornych, alternatywna droga do Warszawy.
Kwestia dotyka większości mieszkańców Legionowa, zarówno młodszych jak i starszych. Priorytetem jest dopasowanie ilości połaczeń do wymogów mieszkańców, a nie na odwrót. Problem często jest sygnalizowany w pytaniach do Prezydenta, jednak nie znalazł do tej pory rozwiązania. Alternatywna droga dojazdowa wzdłuż torów pozwoli na rozładowanie ruchu na Modlińskiej. Ważne zwłaszcza dla osób, które nie będa kierowały się na budowany aktualnie most. Połączenia wieczorne/nocne o tyle potrzebne, że czasami jest problem z dotarciem do Legionowa - jedynym srodkiem komunikacji jest taksówka....

- Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców: uruchomienie i rozbudowa monitoringu, większa ilość patroli na ulicach
i osiedlach
Kwestia dotyka wszystkich - sam monitoring spraw bezpieczeństwa nie rozwiąże - potrzebne do tego są patrole. Zwłaszcza na osiedlach, gdzie część "towarzystwa" czuje się bezkarna i opanowuje nocą place zabaw oraz parkingi....

- Dostępna dla wszystkich dzieci opieka przedszkolna: rozbudowa obecnych oraz tworzenie nowych przedszkoli oraz żłobków
Problem dotyka mnie osoboście z racji wieku mojego synka - brak odpowiedniej ilości miejsc w przedszkolach publicznych powoduje coroczne "wojny" o miejsca w tych placówkach. Alternatywa, przedszkola prywatne, są 3 krotnie droższe od państwowych i nie każdego stać na posłanie dziecka do takiej placówki.

- Łatwiejszy i powszechniejszy dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych: boiska do gier zespołowych, hala sportowa, basen, kino
Samowolka dyrekcji MOSIR-u jest sprzeczna z moimi wewnętrznymi przekonaniami. Nie może być tak, że MOSIR tylko z sobie znanych względów zabrania korzystania na preferencyjnych warunkach z obiektów mieszkańcom lub wręcz zabrania korzystania z nich (pytanie do Prezydenta: Czemu nie można oglądać przeprowadzanych w Arenie treningów siatkarek oraz piłkarzy ręcznych ??). Moim zdaniem jeden basen w Legionowie (SP 6) to za mało. Czy jest nam potrzebny Aquapark - raczej nie. Basen na pewno. Myślę również, że w 50 tyś. mieście powinno być kino. Skoro sprawdza się kino letnie, to "normalne" też ma rację bytu....


Trochę dodatkowych informacji o mnie znajduje się na stronie http://www.po-legionowo.pl/?page_id=554


Ostatnio zmieniony przez Robert Utko dnia Wto 9 Lis 2010 - 23:07, w całości zmieniany 1 raz
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Re: Wybory 2010 - dyskusja

Pisanie by Prezes Czw 11 Lis 2010 - 22:58

Robert napisał:A jeśli chodzi o wybory - bez kogoś, kto powalczy o nas, będziemy cały czas na marginesie. Podczas wszelkich spotkań i rozmów o pomocy, udostępnieniu pomieszczeń, szatni, boiska, pomocy w organizacji turnieju słyszę jeden argument - po co, skoro z grupy osób grających w szóstkach odsetek biorących udział w wyborach jest niewielki ?? (Czytaj: pożytek dla rządzących mały, bo elektorat mały ?))

Zgadzam się z Robertem. W czasie Święta Zmarłych mogliśmy się przekonać, jak nas się traktuje. Część ludzi, nie wspomnę o sobie,tak zaplanowała dzień, aby móc przyjechać na mecz. Co z tego, że spora grupa ludzi przyjechała, jak w tym czasie Legionovia grała sparing i nie dało się rozegrać meczy. Nie było żadnej informacji, niczego, co mogło pozwolić na zmianę planów, albo po prostu pozostanie w domu wśród najbliższych. Widzę, że mimo, iż mamy opłacony wynajem boiska, są równi i równiejsi. Nie będę wymieniał nazwiska, ale Pan który to przeczyta powinien się domyśleć, że chodzi o niego. I tłumaczenie, że rywal nie miał boiska i w ostatniej chwili musiano rozegrać mecz w Legionowie, jest po prostu głupie. To jest brak szacunku do innych. No bo, co to takie "szóstki"...

Poza tym, myślę, że trzeba ruszyć ten przysłowiowy beton w radach naszego Legionowa. Miastu potrzeba ludzi kreatywnych, młodszych i może bardziej rozumiejących potrzeby mieszkańców, którzy nie będą traktować zasiadania w radach, jako dodatkowego zastrzyku gotówki.


Nawiązując do prośby Chmiela. Ja będę się starać przede wszystkim o:

1) rozbudowy parkingu przy cmentarzu;

2) zwiększenie ilości miejsc w żłobkach i przedszkolach;

3) rozbudowy programów zajęć pozalekcyjnych dla młodzieży;

4) wdrożenie akcji „Lekki tornister”;

5) utworzenia serwisu pozwalającego na internetową rezerwację boisk Orlik 2012;

6) stworzenie strefy kibica w związku z organizacją Euro 2012

7) popieranie działań umożliwiających rozwój małej i średniej przedsiębiorczości;

Cool organizacji bezpłatnych porad prawników.

Więcej o mnie na www.pawelozdarski.blox.pl

I jeszcze jedno. Robert już o tym wspomniał. Przede wszystkim zapraszam do głosowania 21 listopada. Poza tym, głosujcie na ludzi, których ZNACIE, a nie dlatego, że jest on/ona pierwszy/a na liście, czy ostatni/a. Głosujmy ROZWAŻNIE

Kandydat do Rady Miasta, okręg II, lista nr 23, Porozumienie Samorządowe, poz. 5, Paweł Ozdarski
Prezes
Prezes

Liczba postów : 1
Drużyna : SFC
Registration date : 01/12/2008

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Re: Wybory 2010 - dyskusja

Pisanie by Andre10 Pon 15 Lis 2010 - 16:13

Ja również mam swojego kandydata do Rady Miasta Legionowo.
Paweł Lewandowski , okręg nr.I , Lista nr.26 miejsce nr.1
W ostatniej kadencji piastował mandat legionowskiego radnego.
Młody,energiczny i pracowity człowiek,znany lokalny sędzia piłkarski.
Organizator majowego turnieju "Lewandowski Cup" na osiedlu Młodych,który odbył się na otwarcie boiska piłkarskiego,o którego budowę uporczywie zabiegał.

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Re: Wybory 2010 - dyskusja

Pisanie by Gość Wto 16 Lis 2010 - 9:30

Pamiętam ten turniej i mecz półfinałowy z Łódką Bols a potem karne Smile Duży plus dla Pawła Lewandowskiego za organizację!

Ja (Piotr Lejzerowicz - Wspólnota Lokalna Powiatu Legionowskiego)) startuję z okręgu nr 3 (Legionowo centrum), lista nr 24, pozycja nr 2. Nie będę się tu rozpisywał kim jestem, bo te informacje znajdą wszyscy na stronie internetowej wl2010.eu. Natomiast odnoście programu wyborczego i postulatów, to w pierwszej kolejności:
- będę zabiegał o parkingi dla samochodów osobowych
- będę wspierał program rozbudowy sieci monitoringu miejskiego
- marzy mi się ścieżka rowerowa, którą przejedziemy miasto wzdłuż i wszerz, z uwzględnieniem najbardziej strategicznych jego punktów
- będę się sprzeciwiał polityce zagęszczania osiedli
- naszemu miastu należy się szpital!
- stawianie na rozwój lokalnej przedsiębiorczości
- bezpośredni kontakt z mieszkańcami i rozpatrywanie wielu spraw indywidualnie
- oczywiście też wspieranie rozwoju sportu i rekreacji za sprawą naszego Stowarzyszenia LL6P, niezależnie od partyjnych przynależności Smile

Pozdrawiam, jeszcze raz zapraszam na wl2010.eu bo bardziej szczegółowe informacje!


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Re: Wybory 2010 - dyskusja

Pisanie by Andre10 Sro 17 Lis 2010 - 8:44

Dobrze pamiętasz:) ja pamiętem natomist że po starciu z Tobą nasz bramkarz nie mógł dojść do pełni formy przez kilka miesięcy Razz

Andre10

Liczba postów : 69
Age : 39
Drużyna : Łódka Bols J.P.
Registration date : 05/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory 2010 - dyskusja Empty Re: Wybory 2010 - dyskusja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach